Dijimecmua iPad ve iPhone Uygulamaları App Store'da
Mobil

Dijimecmua iPad ve iPhone Uygulamaları App Store'da

Haziran 2010′da iLab Ventures’dan yatırım alarak e-dergi dünyasına farklı bir renk katan DijiMecmua'nın iPad ve iPhone uygulamaları App Store'a girdi.

Ekran görüntülerini daha önce paylaştığımız DijiMecmua uygulamalarının gayet başarılı olduğunu tekrarlamaya sanırım gerek yok. Çünkü web tarafında gayet etkili sunulan mevcut sistem, mobil cihazlara da kolayca ve doğru bir şekilde uyarlanmış.

Dijimecmua'nın iPad uygulaması Dijimecmua HD olarak adlandırılmış. Dijimecmua HD ile birlikte App Store'a giren iPhone uygulaması ise Dijimecmua S. Apple kullanıcılarına kesintisiz erişim sunan uygulamalar yalnızca dergi değil, katalog ve broşür gibi diğer DijiMecmua yayınlarını da içeriyor.

Dijimecmua iOS uygulamalarında Mayıs ayı sonuna kadar tüm dergilerin ücretsiz olarak okunabileceğini ve yayınları bir kez yüklediğinizde internet bağlantısına tekrar ihtiyaç duymayacağınızı hatırlalım.

Yorumlar (6)
  1. Dergi okumak artık böyle bir şey... :)

  2. Sırf dergi, gazete ya da internette daha rahat yazı okumak için tablet almayı düşünüyorum. Tüm dergilerin iPad ve Android uygulamaları çıkar umarım.

    1. Dik4Gen Dik4Gen

      Dergi okumak için şimdilik en iyisi turkcell dergilik. Hızlı ve basit bir kullanımı var. Ve dergi okurken aniden kapatmıyor kendini. En azından diğerlerine göre. VReader ise biraz kullanımı zor gibi geldi. hemen alışamıyosun ama biraz yavaşlık da var. Fakat daha fazla çeşit var. Ama dijimecmua beni resmen hayalkırıklığına uğrattı. 2-3 hafta önce haberini okumuştum. App-Store'a gönderildi onay alınmasını bekliyoruz diye. Ama program çok yavaş. basıyosun hemen algılamıyor. daha önce indirdiğin dergileri görmekte zorlanıyosun. Kendi kendine kapanıyo. Bekle allah bekle nedendir bilinmez..

  3. En iyi dergi alt yapısı. Hız sorunları çözülmüş, gittikçe de çözüldüğünü farkettim. Dijimecmua tek başına turkcell ve vodafone ders verir gibi bir uygulama yapmış. Dijital dergi alanının Türkiye'de zaten tek hakimi bu adamlar ama turkcell ve vodafone'a kafa tutacaklarını, onlardan çok ötede iş çıkaracaklarını tahmin etmezdim.

  4. Üye ol ve diğer buna benzer şeylere tıkladıktan sonra kablosuz ağ tam çekmesine rağmen yani internet çok hızlı olmasına rağmen çok geç tepki verdiğini gördüm.

  5. Dijimecmua.com'u tebrik ederim. Vodafone ve Turkcell uygulamarindan cok daha kaliteli bir is cikarmislar. Dergi okumak boyle bir sey slogani tam anlamiyla oturmus. Bircok derginin bir arada bulunmasi sayesinde artik "dergi okumaya zaman bulamiyorum" diyemeyecegiz sanirim. Keske dergilerin ucretsiz ozelligi hep devam etse :))