Avea Lig Paketi Uygulamaları Futbol Severleri Bekliyor

Avea Lig Paketi Uygulamaları Futbol Severleri Bekliyor

Avea Lig PaketiGenişbant mobil internetin hayatımıza gün aşırı yeni hizmetler kazandırdığını söyleyebiliriz. Özellikle teknoloji ve futbol meraklılarının hoşuna gideceğini düşündüğümüz Avea Lig Paketi uygulaması da bunlardan biri oldu.

Tmob'un iPhone, Android, Blackberry ve Symbian için geliştirdiği uygulamalarla neredeyse tüm akıllı telefon kullanıcılarına hitap eden uygulama, hem konusu itibariyle hem de Shazam gibi farklı platformlara destek vermesiyle AppStore'da üst sıraları hedefliyor.

Onay sürecinde olan Symbian uygulaması dışında diğer uygulamalar ilgili uygulama marketlerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Tüm kullanıcıların fikstür, panoroma ve haberler bölümünden faydalanabildiği uygulamada Avea abonelerine özel hizmetler de sunuluyor.

Avea Lig Paketi Uygulamaları

Avea kullanıcılarının Avea Lig Paketi üyesi olarak uygulamadan tüm özellikleriyle faydalanabilmesi için haftalık 1.5 TL ödemesi gerekiyor ancak bu fiyata videoları izlemek için harcanan data ücreti de dahil. Yani, aboneler gol videolarını izlerken ek bir ücret ödemiyor.

Tekrar etmekte fayda var, tüm operatörlerin aboneleri uygulamayı indirip kullanabiliyorlar, sadece Avea Lig Paketi alabilmek için Avea abonesi olmak gerekiyor.

Uygulamanın içeriği tam olarak şu şekilde;

- Spor Toto Süper Lig maçlarının en az 3 dakikalık özet görüntüleri ve maçın golleri - Bank Asya 1. lig maçlarının en az 3 dklık özet görüntüleri - Hem Süper Lig hem BA 1.Lig için sezon başından bu yana tüm maçların özetleri ve gollerine erişim imkanı - Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya 1.Lig için güncel puan durumu, fikstür, panorama ile birlikte en güncel futbol haberleri

Avea Lig Paketi hakkında detaylı bilgilere şuradan göz atabilir, iPhone uygulamasını App Store'dan, Blackberry uygulamasını App World'den, Android uygulamasını Android Market'ten hemen indirebilirsiniz. Symbian uygulaması için ise bir süre beklemeniz yeterli olacak.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.