GününBonusu.com: Grup Alışveriş Pazarında Garanti Parmağı
E-Ticaret

GününBonusu.com: Grup Alışveriş Pazarında Garanti Parmağı

Günün BonusuÖzel alışveriş trendini takip eden grup satın alma pazarına Turkcell'den sonra büyük bir isim daha katılacak gibi. Günün Bonusu adıyla pazara giriş yapan yeni oyuncunun resmi bir açıklama olmasa da Garanti'nin işbirliği ile yola çıktığını görüyoruz, bu işbirliği servis üzerinde de Bonus Card desteği olarak paylaşılıyor.

Virütik A.Ş. adına kayıtlı şirket üzerinden yönetilen girişim Garanti'nin web ve mobil finansal hizmetlerini bütünüyle sergilemeye çalıştığını net olarak gösteriyor. Belirli talep sayısına ulaşan kampanyaları hayata geçirecek olan GununBonusu.com, şimdilik Eskişehir ve Nazilli için fırsat sunuyor ancak öğrendiğimiz kadarıyla 21 Şubat itibariyle İstanbul fırsatlarını sunmaya başlayacak.

Günün Bonusu Garanti

Bir süredir grup satın alma pazarında bankaların ve Garanti adının geçtiğini söyleyebiliriz. Hali hazırda online mecralara olan ilgisi ve sahip olduğu müşteri portföyü düşünüldüğünde de Garanti'nin bu işe girmesi pek sürpriz görünmüyordu.

Ancak altını özellikle çizmekte fayda var; Garanti Bankası tarafında görüştüğümüz yetkili kişilerin konuyla ilgili dikkatli konuşmaları ve henüz bir açıklama olmaması bize, Turkcell'in gncteklif.com projesinde Gençlere Teklif A.Ş. ile yaptığı türden bir iş ortaklığı modelini hatırlatıyor. Sonuçta GununBonusu.com'da da yönetimde bulunan şirket Virütik A.Ş., şu anda Serdar Erener ve Zehra Özge Yılmaz ortaklığında kurulmuş bir yapıyı gösteriyor ve aslen Garanti Bankası'nın adı resmi kayıtlarda geçmiyor.

Garanti'nin Bonus markasını ve özellikle üye işyerlerini güçlendirmek için adım attığını düşündüğümüz bu projede bankanın eğer isterse çok etkili bir online pazarlama faaaliyeti de yürütebileceğini unutmamak gerekiyor.Ve eğer Garanti'nin projeye bakışı bu yönde olursa, Bonus üye işyerlerinin etkisiyle ciddi pazar payları yaratılması da mümkün olacaktır.

Pazara ivme kazandırabileceğini düşündüğümüz GununBonusu.com'la ilgili detayları gelişmeler oldukça ya da taraflardan açıklama geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (14)
 1. Garanti ile bir ilgisinin olmadığı belli olan bir proje.Nasıl haber yapılıyor anlamıyorum.

  1. Garanti ile ilgisi olmadığı nereden belli? Biz öyle birşey demedik. Garanti henüz açıklama yapmadı ve görüştüğümüz yetkililer de dikkatli konuşmaya çalıştılar dedik.

   1. Ya bu haber bir reklam ya da garantinin bu site site ile ilgili olabileceğini düşünmek başka bir şey. Nazilli nasıl garanti ile alakalı bir hedef kitle olur. siz demesenizde her zamanki işgüzerlıkla başlığı atmışsınız. Bravo!

 2. Yok artık ya bence bir sonraki adım blogcu.com gibi firsatci.com olsun. Her firma altına sayfa açsın.

  etilerbakkali.blogcu.com Peynir fırsatları.

  Türk insanı işte, tutan bakkalın yanına bir bakkal daha açar.

  1. Haha Peynir fırsatları mı? :P

   Para olan yerde rekabette fazla olur.

   Nede olsa Kazan kazan yöntemi olduğu için herkes rahatlıkla girebiliyor bu pazara:)

 3. Herkes birbirinin kopyası hadi bir tanesi innovasyon yapsa ne bileyim farklı birşeyler katsa yani biraz geliştirse bu iş fikrini herkes açsın ama. Hepsi aynı iş mantığı ile devam ekstra farklı şeyler yok:(

 4. Garanti Bankası Eskişehir Nazilli yi mi seçmiş bu işe girmek için, tasarıma bakmanız yeterli ciddi bir proje olmadığını anlamak için. Webrazzi uyan; kaliteni bozma böyle ucuz haberler için. Haber bulamadıysanız ben size göndereyim.

 5. Mehmet Can Mehmet Can

  Teklifin aktif olabilmesi için minimum katılımcı sayısının sağlanması gerekiyor. bunu anlamadım yani ne alaka. diğer sistemlerde mevcut mu bu döngü?

  1. Rıza Mahlas Rıza Mahlas

   Bazı fırsat sitelerinde mevcut, bazılarında değil.

  2. Evet çoğunda var u. Örneğin 10 kişi almadan teklif aktif olmuyor.

 6. Sahiden sıkmaya başladı ama, bu dalda her allahın günü yeni bir site açılıyor yahu, cılkı çıktı bana kalırsa, adam gibi fırsat sunan en fazla 2 bilemedin 3 tane var, şehir fırsatı bile lüzumsuz, işe yaramaz fırsatlarla dolup taşıyor, ee doğal olarak ben buna fırsat da diyemiyorum

 7. Fırsata bakılırsa hala beta test yapıyorlar:

  8 Adet Vesikalık Fotoğraf %67 İndirimle 7.5 TL Yerine Sadece 2.5 TL!

  Açıklamada yazan yukardaki. Satın Al düğmesinde 3TL yazıyor, indirim kutusunda %63 yazıyor, değeri de 8TL yazıyor.

 8. Bence gayet güzel bir kampanya eğer tutarsa çevredeki diğer siteleri arkada bırakabilir. sunacağı kampanyalara ve istanbula geliş tarihine göree kalitesini görcek bakalım. Bize güzel şeyler sununki bizler de katılalım:)

 9. Arda Can Arda Can

  Projenin arkasinda Garanti Bankasi'nin gayriresmi olarak yeralmasi muhtemel. Neden derseniz, projenin arkasindaki kurucu ortaklara dikkat ettiniz mi? Serdar Erener ve Zehra Özge Yılmaz. Biraz olsun bu 2 isim ve Garanti Bankasi'ni sozluklerde arastirmaniz halinde ortak bircok yonlerini bulabilirsiniz.

  Serdar Erener, Garanti Bankas'nin tum reklamlarini hazirlayan sirketin patronu ve kreatif direktoru. Hatta gectigimiz yillarda nikah toreninde sahitligini Garanti Bankasi genel muduru Ergun Ozen yapmistir.

  Zehra Özge ise Serdar Erener'in sirketinde stratejik planlama direktorudur.

  Site buyuk olasilikla beta yayininda oldugu icin İstanbul pazarina girmeden once isinma turlari atiyor. Bu arada Bonus markasinin grafik ve isim olarak bariz sekilde kullanilmasi bu iste Garanti baglantisini guclendiriyor. Ayrica kurumsal Garanti yesilinin kullanilmasi diger bir guclu baglanti.

  Belki resmi olarak Garanti Bankasi bu ise ortak olmayacaktir ama stratejik is ortagi olacagi kesin.