GününBonusu.com: Grup Alışveriş Pazarında Garanti Parmağı

GününBonusu.com: Grup Alışveriş Pazarında Garanti Parmağı

Günün BonusuÖzel alışveriş trendini takip eden grup satın alma pazarına Turkcell'den sonra büyük bir isim daha katılacak gibi. Günün Bonusu adıyla pazara giriş yapan yeni oyuncunun resmi bir açıklama olmasa da Garanti'nin işbirliği ile yola çıktığını görüyoruz, bu işbirliği servis üzerinde de Bonus Card desteği olarak paylaşılıyor.

Virütik A.Ş. adına kayıtlı şirket üzerinden yönetilen girişim Garanti'nin web ve mobil finansal hizmetlerini bütünüyle sergilemeye çalıştığını net olarak gösteriyor. Belirli talep sayısına ulaşan kampanyaları hayata geçirecek olan GununBonusu.com, şimdilik Eskişehir ve Nazilli için fırsat sunuyor ancak öğrendiğimiz kadarıyla 21 Şubat itibariyle İstanbul fırsatlarını sunmaya başlayacak.

Günün Bonusu Garanti

Bir süredir grup satın alma pazarında bankaların ve Garanti adının geçtiğini söyleyebiliriz. Hali hazırda online mecralara olan ilgisi ve sahip olduğu müşteri portföyü düşünüldüğünde de Garanti'nin bu işe girmesi pek sürpriz görünmüyordu.

Ancak altını özellikle çizmekte fayda var; Garanti Bankası tarafında görüştüğümüz yetkili kişilerin konuyla ilgili dikkatli konuşmaları ve henüz bir açıklama olmaması bize, Turkcell'in gncteklif.com projesinde Gençlere Teklif A.Ş. ile yaptığı türden bir iş ortaklığı modelini hatırlatıyor. Sonuçta GununBonusu.com'da da yönetimde bulunan şirket Virütik A.Ş., şu anda Serdar Erener ve Zehra Özge Yılmaz ortaklığında kurulmuş bir yapıyı gösteriyor ve aslen Garanti Bankası'nın adı resmi kayıtlarda geçmiyor.

Garanti'nin Bonus markasını ve özellikle üye işyerlerini güçlendirmek için adım attığını düşündüğümüz bu projede bankanın eğer isterse çok etkili bir online pazarlama faaaliyeti de yürütebileceğini unutmamak gerekiyor.Ve eğer Garanti'nin projeye bakışı bu yönde olursa, Bonus üye işyerlerinin etkisiyle ciddi pazar payları yaratılması da mümkün olacaktır.

Pazara ivme kazandırabileceğini düşündüğümüz GununBonusu.com'la ilgili detayları gelişmeler oldukça ya da taraflardan açıklama geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.