Turkcell’den gnctrkcll Aboneleri için Fırsat Sitesi: gncteklif
Arama
E-Ticaret

Turkcell’den gnctrkcll Aboneleri için Fırsat Sitesi: gncteklif

Grup alışveriş pazarı kızışmayı sürdürür ve albenisini artırırken dünyada belki de ilk defa bir GSM operatörü bu alana giriş için geri sayıma başladı. GittiGidiyor’un ortaklarının da yatırımcısı olduğu Markapon işbirliğinde hayata geçirilen gncteklif.com işte bu pazarın yeni oyuncusu.

13 milyon abonesi olan gnctrkcll (Genç Turkcell) kitlesine fırsat sunmak için kurulan gncteklif.com ile, Turkcell mobil ödeme ve lokasyon bazlı servislerini de aktif olarak uygulamaya dahil etmeyi planlıyor.

Yaptığımız araştırmadan öğrendiğime göre gncteklif’de SMS kullanımı operasyonda ciddi bir fırsat avantajı yaratacak. Şöyle ki, gnctrkcll abonelerine giden “Webrazzi Pizza’dan %50 indirim ister misin? “Evet” yaz gönder” gibi bir mesaj kitlenin fırsattan haberdar olma oranını ve mobil ödeme ile kolay satın alma imkanını ortaya koyacak.

Turkcell’den gncteklif.com ile ilgili açıklama geldi!

GÜNCELLEME: Turkcell tarafından Webrazzi ile iletişime geçildi ve bu operasyonun Markapon’dan tamamen bağımsız bir satış ekibi ve yönetici kadrosuyla yürütüleceği bildirildi. Türkiye e-ticaret pazarının gelişimi için de çok önemli gördüğüm gncteklif.com’da tamamen gençlere yönelik fırsatlar sunacaklarını da görüştüğüm şirket yetkilileri özellikle belirttiler. Mobil ödemenin aktif olarak kullanılacağı serviste, gençlere yönelik olarak fiyat anlamında da uygun kampanyaların sunulacağı dile getirildi.

Aşağıda gncteklif.com sitesinin girişinde de görebileceğiniz servisin tanıtım videosunu paylaşıyoruz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (13)
 1. Emrah Kaya dedi ki:

  Bundan 1.5 yıl önce firsatciyiz.com’un Hürriyet Gazetesi
  okurları için yaptığı private label firsat sitesi’nin (ürün
  odaklı-hizmet değil) bugün Turkcell ve Markapon tarafından tekrar
  deneniyor olması güzel. Turkcell ile çok daha iyi çalışacaktır.
  Hürriyet’i bilirsiniz 🙂

 2. internethink dedi ki:

  Pazarın önemli diğer oyuncularıda bu konuda girişleri olacaktır. Yakında vodafone ve avea yı da grup işinde görürsek şaşırmayalım o zaman.

 3. Mehmet Can dedi ki:

  Turkcell büyüyen güç bu olsa gerek. Şöyle ki 01.09.2010 domain alınıyor ve 85 gün gibi bir zaman diliminde herşey tamamlanıp hali hazırdaki veritabanında bulunan müşteriye servis ediliyor. Sonra biz girişim sevdasında olanlar veya olmaya çalışanlar sadece bununla beraber yapmanın kolay olmadığını bize gösteriyor. Özetle para para 🙂

  1. Batuhan dedi ki:

   girişim sevdasında olanlar da pek geç kalmış sayılmazlar:)19-10-2010 tarihinde alınmış ogrencifirsati.com adıyla alınmış bir domain var.Olumlu açıdan bakarsak turkcell in piyasaya girmesi, başka oyuncuları da piyasaya çekebilir boylece diğer girişimcilerde bundan nasibini alabilir:)

 4. cavid dedi ki:

  En başarılı grup alışverişi sitesi olacağından şüphem yok, özellikle sinema indirimine ağırlık verilmeli bence, sehirfirsati’nı bile geçebilirler.

 5. DaS dedi ki:

  Beni mazur görün ama bu Genç Turkcell olan arkadaşlar bir tek İstanbul, Bursa, İzmir gibi yerlerde mi var?:)

  Bende buradan yola çıkarak şu fikir aklıma gelir tabikide.

  Turkcell büyük şehirlerde sadece bunu yapacaksa o zaman müşteri memnuniyetinden felan bahsedemezsiniz.

  Amaç müşteriye hizmet değildir amaç kesinlikle ve kesinlikle paradan ibaret yapılmış birşeydir. Bunun başka bir açıklaması asla ama asla olamaz.

 6. Önder EREN dedi ki:

  Emin olmamakla birlikte lokasyon bazlı anlık teklifler sunarlarsa (ki teknolojik avantajları var bunu yapabilmek için) çok başarılı olurlar. Yine de ben GSM şirketlerinin herşeye atlamalarını sevmiyorum ve doğru bulmuyorum. Ana işine odaklanarak katmadeğerli hizmetleri iş ortaklarına bıraksalar herkes için çok daha iyi olurdu

  1. kmlpnr dedi ki:

   Turkcell’den yine bir ilk tebrik tebrik tebrik,

Bir Yorum Yazın