Turkcell'den gnctrkcll Aboneleri için Fırsat Sitesi: gncteklif

Turkcell'den gnctrkcll Aboneleri için Fırsat Sitesi: gncteklif

Grup alışveriş pazarı kızışmayı sürdürür ve albenisini artırırken dünyada belki de ilk defa bir GSM operatörü bu alana giriş için geri sayıma başladı. GittiGidiyor'un ortaklarının da yatırımcısı olduğu Markapon işbirliğinde hayata geçirilen gncteklif.com işte bu pazarın yeni oyuncusu.

13 milyon abonesi olan gnctrkcll (Genç Turkcell) kitlesine fırsat sunmak için kurulan gncteklif.com ile, Turkcell mobil ödeme ve lokasyon bazlı servislerini de aktif olarak uygulamaya dahil etmeyi planlıyor.

Yaptığımız araştırmadan öğrendiğime göre gncteklif'de SMS kullanımı operasyonda ciddi bir fırsat avantajı yaratacak. Şöyle ki, gnctrkcll abonelerine giden "Webrazzi Pizza'dan %50 indirim ister misin? "Evet" yaz gönder" gibi bir mesaj kitlenin fırsattan haberdar olma oranını ve mobil ödeme ile kolay satın alma imkanını ortaya koyacak.

Turkcell'den gncteklif.com ile ilgili açıklama geldi!

GÜNCELLEME: Turkcell tarafından Webrazzi ile iletişime geçildi ve bu operasyonun Markapon'dan tamamen bağımsız bir satış ekibi ve yönetici kadrosuyla yürütüleceği bildirildi. Türkiye e-ticaret pazarının gelişimi için de çok önemli gördüğüm gncteklif.com'da tamamen gençlere yönelik fırsatlar sunacaklarını da görüştüğüm şirket yetkilileri özellikle belirttiler. Mobil ödemenin aktif olarak kullanılacağı serviste, gençlere yönelik olarak fiyat anlamında da uygun kampanyaların sunulacağı dile getirildi.

Aşağıda gncteklif.com sitesinin girişinde de görebileceğiniz servisin tanıtım videosunu paylaşıyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.