Fizy Turkcell İle Geri Geliyor!
Arama
Yatırım

Fizy Turkcell İle Geri Geliyor!

Turkcell’in Fizy’yi satın alma planları yaptığını aldığımız duyumlara dayanarak bundan yaklaşık 20 gün önce ilk kez Webrazzi’de paylaşmıştık. Henüz her iki taraftan da net bir açıklama olmasa da 20 gün önce verdiğimiz haberin doğruluğu aslında kulislerde netlik kazandı.

Bir süredir sessizliğe büründüğünü ana sayfadaki ilginç videolarla vurgulayan Fizy, an itibariyle ana sayfasında tekrar aramıza döndüğünü vurgular şekilde “sesini yeniden aç” mesajını vermeye başladı.

Fizy ana sayfasını şimdi kontrol edecek olursanız, bir süredir video olarak gösterilen “sessiz ağızların” yerini yeni bir videoya bıraktığını ve artık “sesli” olduğunu görebilirsiniz.

Turkcell’le Fizy’nin ortaklığının detaylarının açıklanması için geri sayıma girildiğini tahmin ettiğimiz şu günlerde sektörün önde gelen kişileri arasında şu anda konuşulan konu ise şöyle: “Turkcell’le birleşen Fizy’nin ömrü ne kadar olacak?”…

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[poll id=”81”]

Yorumları GösterYorumlar Gizle (33)
 1. Rıza dedi ki:

  Süper bi haber. Fizy’yi özlemiştik 🙂

 2. Eran dedi ki:

  Turkcell için süper bir deal. Fizy’nin olduğu durumu göz önünde bulundurursak gayet makul bir fiyata alacaktır ve gncplay ile birleştirecektir büyük bir ihtimal.

 3. Pamir dedi ki:

  Önemli olan fizy’nin bugune kadarki geldigi şekliyle minimum reklamla servisini sürdürüp sürdüremeyecegidir.

 4. Cenk dedi ki:

  Önemli olan fizy’nin turkcell tarafından satın alınması değil, bundan sonra yayın hayatına ne şekilde devam edeceği. Yine eski formatta mı devam edecek, yoksa telif hakkı ödenmiş şarkıları mı yayınlayacak, yoksa… Bunu bilmeden yorum yapmak yersiz.

 5. Üzeyir dedi ki:

  Turkcell internet servislerinde genelde tökezliyor bunu da batırır gibime geliyor.

 6. Fatmanur Erdogan dedi ki:

  Hadi bakalım.Umarım faydalı olur.!

 7. Serkan dedi ki:

  Bol Turkcell reklamlı fizye hazır mıyız?

 8. Turgay dedi ki:

  Bana göre Fizy yükselmeye devam eder, ama Pamir Beyin dediği gibi minumum reklamlarla servisini sürdürürse..

 9. murat dedi ki:

  ortada bir anlasma varsa bu en cok fizy faydasinadir.
  ayrıca, webrazzinin konuyu farklı yonlerıyle de ele alması gerekmez mi?.
  boyle bir soru sorulmasının nedenleri hakkında webrazzinin kendi görüşünü de paylaşmasını beklerdik. suan dedikodu haberciliği otesine gidilmemis olarak duruyor.

 10. Tuncay Aydemir dedi ki:

  Kesinlikle Fizy gibi bir site büyük bir firmanın kanatları altına girmeli. Avrupada olsa bu tip bir projeye milyon dolarlar ile destek çıkarlar. Fakat ülkemizde tam terzi destek yerine köstek olunuyor. Hatta ki bu siteyi alabilmek için coca colanın mahkemeye verip kapattırmadığı ne belli. Farkındaysanız kapatıldığı an coca cola fizy satın almak istedi..

 11. ali dedi ki:

  nihayet sonuclandi da turkcell fizy’i satin aliyor – alacak – yok yok almayacak dedikodularini okumaktan kurtulduk.

 12. MrAuTHoR dedi ki:

  Benim kafama takılan Turkcell fizy’i alsa ne olucak … Fizy mahkeme kararıyla kapatıldı.Turkcell aldıktan sonra Fizy açılırsa adaletin eşit uygulanmadığına olan inancım körüklenicek.Turkcell Türkiye’de hizmet veren bir GSM şirketi,Fizy Türkiye’de kapalı.Bundan nasıl bir sonuç çıkıcak,görücez …

  1. TuRKuaZz dedi ki:

   Yasal sıkıntılar giderildiği takdir de tekrardan açılabiliyor. Şuan ki yasal sıkıntı bildiğiniz gibi telif hakkı. MÜ-YAP şikayetini geri çektiği zaman en kısa zamanda açılır…

   1. MrAuTHoR dedi ki:

    Yani güçlünün ve güçsüzün eşit olduğu internet ortamında da güçsüz ve güçlü farkı baş gösteriyor.Bizim gibilerin kurduğu internet siteleri çatır çatır kapatılırken şirketlerin kurduğu yada sahibi olduğu internet sitelerinde işler daha farklı oluyor.

 13. Özkan ADIGÜZEL dedi ki:

  gerçekten süper haber yükselişe geçmesi daha muhtemel gibi gözüküyor aynı tecrübeye daha güçlü bir firmanın ortak olması güç katacaktır siteye maddi ve manevi olarak.

  1. TuRKuaZz dedi ki:

   35-40$’a satılan scriptle çakması. 🙂

 14. Ozan Dikerler dedi ki:

  Turkcellin gncplay inin yeni adi fizy mi olacak?

 15. ulvica dedi ki:

  bana turkcell’in satın alması itici geliyor. yani biz fizy’yi fizy olduğu için sevdik. sağdan soldan bi turkcell kampanyası çıkarsa ya da turkcellliye ayrıcalık tanıyacak bir ortam hazırlanırsa fizy’ye güle güle diyebiliriz.

 16. Fatih dedi ki:

  İlginç haber, Turkcell Fizyi bıraksın tarifelerini gözden geçirsin.

 17. Gökay Ergene dedi ki:

  Turkcell hangi başarıyla yapmış ki bunuda yapabilsin. Sıcaklığı kaybolur fizy’nin.

 18. Hasan dedi ki:

  Fizy, Turkcell reklamlarına batacak gibi bir his var. Umarım öyle olmaz. Aykırı olsun, bizim olsun.

 19. Enes Akar dedi ki:

  İnsanlar, amatör girişimcilere tanıdıkları krediyi, hoşgörüyü kurumsallara tanımıyorlar. Gezenzi’yi ele alalım. İlk gördüğümde tepkim şu oldu: Koca Turkcell yapa yapa bunu mu yapmış? Ama eğer gezenzi iki üniversite öğrencisinin çalışması olsaydı farklı bir bakışım olurdu. Kaç tane kurumsal bir şirketin desteklediği başarılı girişim sayabilirsiniz? Bu bakımdan fikrim “düşüşe geçer”. Ancak Fizy kurucuları için iyi haber, telif vesaire nedenlerden dolayı sorunlu bir iş planı, satsınlar kurtulsunlar.

  1. Mehmet Can dedi ki:

   Enes Haklı arkadaşlar, Bende aynı fikirdeyim paralı ve ruhsuz bir durum haline gelecektir. hani mustafa sandalın araba şarkısında olduğu gibi; Maalesef ruhu yok
   Onun için hiç mi hiç şansı yok 🙂

 20. Miray:)" dedi ki:

  Ne kadarda güzel bir haber. Turkcell ile Fizy el ele hareket ederse en çok dinlenen site olur 🙂

 21. adim dedi ki:

  telif gibi gider olursa bir ihtimal sayfanin bir yerine reklam koymaya razi olurlar, ki okadar kötu birsey olmadigini dusunuyorum, radyolarda reklam daha kötu cunku muzigi kesiyor ve istedigini calamiyorsun.

  next gen radyo olur yani

  1. Selin dedi ki:

   Siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir diyor?

 22. Suleyman Cakir dedi ki:

  Buyrun asil fizzy burasi 1997 den beri aktif bir site , bizim fizy nin adi iste bu siteden geliyor .

 23. birol dedi ki:

  Ne zaman Acılacak Peki

Bir Yorum Yazın