Fizy Turkcell İle Geri Geliyor!
Yatırım

Fizy Turkcell İle Geri Geliyor!

Turkcell'in Fizy'yi satın alma planları yaptığını aldığımız duyumlara dayanarak bundan yaklaşık 20 gün önce ilk kez Webrazzi'de paylaşmıştık. Henüz her iki taraftan da net bir açıklama olmasa da 20 gün önce verdiğimiz haberin doğruluğu aslında kulislerde netlik kazandı.

Bir süredir sessizliğe büründüğünü ana sayfadaki ilginç videolarla vurgulayan Fizy, an itibariyle ana sayfasında tekrar aramıza döndüğünü vurgular şekilde "sesini yeniden aç" mesajını vermeye başladı.

Fizy ana sayfasını şimdi kontrol edecek olursanız, bir süredir video olarak gösterilen "sessiz ağızların" yerini yeni bir videoya bıraktığını ve artık "sesli" olduğunu görebilirsiniz.

Turkcell'le Fizy'nin ortaklığının detaylarının açıklanması için geri sayıma girildiğini tahmin ettiğimiz şu günlerde sektörün önde gelen kişileri arasında şu anda konuşulan konu ise şöyle: "Turkcell'le birleşen Fizy'nin ömrü ne kadar olacak?"...

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar (30)
 1. Rıza Rıza

  Süper bi haber. Fizy'yi özlemiştik :)

 2. Turkcell için süper bir deal. Fizy'nin olduğu durumu göz önünde bulundurursak gayet makul bir fiyata alacaktır ve gncplay ile birleştirecektir büyük bir ihtimal.

 3. Pamir Pamir

  Önemli olan fizy'nin bugune kadarki geldigi şekliyle minimum reklamla servisini sürdürüp sürdüremeyecegidir.

 4. Önemli olan fizy'nin turkcell tarafından satın alınması değil, bundan sonra yayın hayatına ne şekilde devam edeceği. Yine eski formatta mı devam edecek, yoksa telif hakkı ödenmiş şarkıları mı yayınlayacak, yoksa... Bunu bilmeden yorum yapmak yersiz.

 5. Üzeyir Üzeyir

  Turkcell internet servislerinde genelde tökezliyor bunu da batırır gibime geliyor.

 6. Fatmanur Erdogan Fatmanur Erdogan

  Hadi bakalım.Umarım faydalı olur.!

 7. Serkan Serkan

  Bol Turkcell reklamlı fizye hazır mıyız?

 8. Turgay Turgay

  Bana göre Fizy yükselmeye devam eder, ama Pamir Beyin dediği gibi minumum reklamlarla servisini sürdürürse..

 9. Murat Murat

  ortada bir anlasma varsa bu en cok fizy faydasinadir.

  ayrıca, webrazzinin konuyu farklı yonlerıyle de ele alması gerekmez mi?.

  boyle bir soru sorulmasının nedenleri hakkında webrazzinin kendi görüşünü de paylaşmasını beklerdik. suan dedikodu haberciliği otesine gidilmemis olarak duruyor.

 10. Murat Köker Murat Köker

  bence güzel bir haber.

 11. Tuncay Aydemir Tuncay Aydemir

  Kesinlikle Fizy gibi bir site büyük bir firmanın kanatları altına girmeli. Avrupada olsa bu tip bir projeye milyon dolarlar ile destek çıkarlar. Fakat ülkemizde tam terzi destek yerine köstek olunuyor. Hatta ki bu siteyi alabilmek için coca colanın mahkemeye verip kapattırmadığı ne belli. Farkındaysanız kapatıldığı an coca cola fizy satın almak istedi..

 12. nihayet sonuclandi da turkcell fizy'i satin aliyor - alacak - yok yok almayacak dedikodularini okumaktan kurtulduk.

 13. Mrauthor Mrauthor

  Benim kafama takılan Turkcell fizy'i alsa ne olucak ... Fizy mahkeme kararıyla kapatıldı.Turkcell aldıktan sonra Fizy açılırsa adaletin eşit uygulanmadığına olan inancım körüklenicek.Turkcell Türkiye'de hizmet veren bir GSM şirketi,Fizy Türkiye'de kapalı.Bundan nasıl bir sonuç çıkıcak,görücez ...

  1. Turkuazz Turkuazz

   Yasal sıkıntılar giderildiği takdir de tekrardan açılabiliyor. Şuan ki yasal sıkıntı bildiğiniz gibi telif hakkı. MÜ-YAP şikayetini geri çektiği zaman en kısa zamanda açılır...

   1. Mrauthor Mrauthor

    Yani güçlünün ve güçsüzün eşit olduğu internet ortamında da güçsüz ve güçlü farkı baş gösteriyor.Bizim gibilerin kurduğu internet siteleri çatır çatır kapatılırken şirketlerin kurduğu yada sahibi olduğu internet sitelerinde işler daha farklı oluyor.

 14. Özkan Adigüzel Özkan Adigüzel

  gerçekten süper haber yükselişe geçmesi daha muhtemel gibi gözüküyor aynı tecrübeye daha güçlü bir firmanın ortak olması güç katacaktır siteye maddi ve manevi olarak.

 15. Ertolameo Ertolameo

  http://ufizy.com/

  ozaman uFizy ne olaki ?

  1. Turkuazz Turkuazz

   35-40$'a satılan scriptle çakması. :)

 16. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  Turkcellin gncplay inin yeni adi fizy mi olacak?

 17. Ulvica Ulvica

  bana turkcell'in satın alması itici geliyor. yani biz fizy'yi fizy olduğu için sevdik. sağdan soldan bi turkcell kampanyası çıkarsa ya da turkcellliye ayrıcalık tanıyacak bir ortam hazırlanırsa fizy'ye güle güle diyebiliriz.

 18. Fatih Fatih

  İlginç haber, Turkcell Fizyi bıraksın tarifelerini gözden geçirsin.

 19. Gökay Ergene Gökay Ergene

  Turkcell hangi başarıyla yapmış ki bunuda yapabilsin. Sıcaklığı kaybolur fizy'nin.

 20. Hasan Hasan

  Fizy, Turkcell reklamlarına batacak gibi bir his var. Umarım öyle olmaz. Aykırı olsun, bizim olsun.

 21. Enes Akar Enes Akar

  İnsanlar, amatör girişimcilere tanıdıkları krediyi, hoşgörüyü kurumsallara tanımıyorlar. Gezenzi'yi ele alalım. İlk gördüğümde tepkim şu oldu: Koca Turkcell yapa yapa bunu mu yapmış? Ama eğer gezenzi iki üniversite öğrencisinin çalışması olsaydı farklı bir bakışım olurdu. Kaç tane kurumsal bir şirketin desteklediği başarılı girişim sayabilirsiniz? Bu bakımdan fikrim "düşüşe geçer". Ancak Fizy kurucuları için iyi haber, telif vesaire nedenlerden dolayı sorunlu bir iş planı, satsınlar kurtulsunlar.

  1. Mehmet Can Mehmet Can

   Enes Haklı arkadaşlar, Bende aynı fikirdeyim paralı ve ruhsuz bir durum haline gelecektir. hani mustafa sandalın araba şarkısında olduğu gibi; Maalesef ruhu yok

   Onun için hiç mi hiç şansı yok :)

 22. Miray:)" Miray:)"

  Ne kadarda güzel bir haber. Turkcell ile Fizy el ele hareket ederse en çok dinlenen site olur :)

 23. telif gibi gider olursa bir ihtimal sayfanin bir yerine reklam koymaya razi olurlar, ki okadar kötu birsey olmadigini dusunuyorum, radyolarda reklam daha kötu cunku muzigi kesiyor ve istedigini calamiyorsun.

  next gen radyo olur yani

  1. Selin Selin

   Siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir diyor?

 24. Suleyman Cakir Suleyman Cakir

  Buyrun asil fizzy burasi 1997 den beri aktif bir site , bizim fizy nin adi iste bu siteden geliyor .

 25. Ne zaman Acılacak Peki