Limango’dan Anne ve Çocuklara Özel Alışveriş: limangoKids

Limango’dan Anne ve Çocuklara Özel Alışveriş: limangoKids

Özel alışveriş konseptinde Otto grubun Türkiye girişimi olan Limango, satış sistemini dikey alanlara kaydırıyor. Daha önce çocuk ürünlerini ayrı bir başlıkta gösteren servis artık bu ürünleri Limango Kids adı altında özel bir alanda satışa sunmaya başlamış.

Turkcell ile kurumsal müşterilere yaptığı ayrıcalıklı modelden sonra Limango'nun daha önemli bir alana daha el attığını görüyoruz. Yeni şatış kanalı kids.limango.com'da yayınlanıyor ama Limangokids.com'da bu adrese yönlendiriliyor.

Güncelleme: limango, kids'in açılışı sebebiyle Webrazzi okurlarına 10 TL hediye çeki hediye ediyor. http://www.limango.com.tr/welcome/webrazzikids adresinden hediye çekinizi alabilirsiniz.

LimangoKids.com

Bilinen özel indirimli alışveriş modelindeki Limango Kids, özel tasarımıyla yalnızca çocuklara değil, bebek ve annelere özel ürünler de satışa sunacakmış. Temmuz ayında bir örneğini gördüğümüz Unnado.com'a bir rakip sayılabilecek bu girişim diğer özel alışveriş sitelerini de harekete geçirebilir.

Özellikle e-ticaret için her zaman dikkate değer bulduğum anne ve bebek/çocuk üzerine bu tür bir girişimin piyasaya girmesi sevindirici bir durum ama grup satın alma pazarındaki hareketliliğe odaklanan girişimcilerimizin bu tür fırsatları değerlendirmemesi de bir o kadar üzücü.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.