Facebook Sayfanızı PageModo İle Kolayca Düzenleyin

Facebook Sayfanızı PageModo İle Kolayca Düzenleyin

PagemodoKişisel ya da kurumsal işlerin tanıtımı için Facebook sayfalarını kullanıyoruz. Bir Facebook sayfası edinmek gayet kolay olsa da ona özel bir görünüm kazandırmak pek de kolay değil. Pagemodo bu durumu değiştirmek için hazır şablonlar üzerinden Facebook sayfanızı kolayca ve etkili bir şekilde düzenlemenize imkan tanıyor.

Facebook sayfanızda ziyaretçilerin ilk olarak görmesini istediğiniz sayfayı özel bir tasarıma kavuşturmak için Pagemodo'nun gayet güzel şablonları mevcut. Bir kaç kategorideki şablonlardan birini seçtikten sonra yapmanız gereken her bölüm için belirtilen alana istediğiniz yazı, resim ve videoları eklemek.

İşte bir örnek şablon ve saniyeler sürecek bir değişim ile alternatif bir tasarım.

Webrazzi Facebook Sayfası

İster bir hoşgeldin sayfası isterseniz ürünler için bir açılış sayfası yapın. İster bir kaç fotoğrafla kendinizi anlatın, ister bir tanıtım videosu ekleyin ya da tek bir resim kullanın. Pagemodo'nun 20'ye yakın şablonu size güzel alternatifler sunuyor.

Bir örneğini yukarıda gördüğünüz düzenlemeyi Facebook hesabına sorunsuz aktarmak için yapmanız gereken de bir o kadar basit. Tasarımınızı tamamladıktan sonra indir butonuna tıklayarak Pagemodo uygulamasını kuruyor ve ilgili sayfaya tasarladığınız sekmeyi ekliyorsunuz.

Bir Facebook sayfası için ücretsiz düzenleme imkanı sunan Pagemodo, forum desteği de veriyor. Ücretsiz modelde alt kısıma kendi markasını yerleştiren Pagemodo'nun ücretli modellerinde canlı sohbet uygulaması dahi sunuyor.

Tasarım ve kodlama bilmeye gerek kalmadan Facebook sayfalarınızı renklendirmek isterseniz Pagemodo'yu denemenizi tavsiye ederim. Denemeden önce örnekleri görmek isterseniz şuraya göz atabilirsiniz.

Güncelleme: Serviste bazı Türkçe karakterler desteklenmiyordu ancak ilginiz üzerine iletişime geçerek  düzeltilmesini istedim. Güncelleme geldi, test ettim ve tüm harflerin görüntülendiğini gördüm. Artık rahatça kullanabilirsiniz. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.