Özel Alışveriş Siteleri AlisverisKulupleri.com’da Toplandı
Arama
E-Ticaret

Özel Alışveriş Siteleri AlisverisKulupleri.com’da Toplandı

Alisveris Kulupleri

Alisveris KulupleriGrup satın alma sitelerinin popülerliği bir çok fırsat listeleyen girişimin doğmasına sebep olmuştu. Bu servislerin ne kadar gelecek vaadettiğini düşünürken nihayet özel alışveriş siteleri tarafındaki boşluğu dolduracak bir girişimden haberdar olduk.

Ekim ayında test yayınına başlayan Alisveriskulupleri.com, 13 özel alışveriş sitesini tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarına zamandan tasarruf ettirmeyi amaçlıyor.

Kuruculuğunu Zülfiye Avcı’nın üstlendiği serviste erkek, kadın, çocuk, aksesuar, sağlık ve yaşam gibi alt kategorilere göre kampanya takibi yapılabiliyor. Aynı zamanda üyeler diledikleri kategorileri ve markaları seçerek kendilerine özel günlük kampanya bilgilerini e-posta yoluyla alabiliyor.

Alisveris Kulupleri Site

Günde ortalama 100 yeni kampanyanın eklendiği Alışveriş Kulüpleri’ne günlük ortalama 200 yeni üyenin katıldığını öğrendik. Geri dönüş yapan ziyaretçi oranı ise %40 imiş.

Özel alışveriş sitelerine benzer başarılı bir arayüzü olan Alışveriş Kulüpleri’nde yer alan sitelerin sol menüdeki sıralamasını yapmak da kullanıcılara bırakılmış. Yani servis mümkün olduğunca kişiye özel hizmet vererek başarılı bir strateji izlemiş.

İçerik tarafında ise bloga 4 kişi ayıran ekip trendleri takip edip, bir çok konuda paylaşım yapıyor. Eğer birden fazla özel alışveriş sitesine üye iseniz Alisveriskulupleri.com‘a göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (6)
 1. Hasan Yaşar dedi ki:

  Tebrik ederim, “alışveriş kulüpleri” büyüdükçe hızla büyüyecek bir proje. Onlarca eposta yerine tek bir site bize yardımcı olacak.. Tebrik ederim Zülfiye, çok başarılı bir iş.

 2. cavid dedi ki:

  Çok ama çok başarılı buldum, umarım emeklerinin karşılığını alırlar.

 3. Tansu can dedi ki:

  Tebrik ederim Zülfiye Hanım, Çok güzel bir fikir.

 4. Ahmet Şahin dedi ki:

  Yakında indirim fırsatlarını biraraya getirecek olan http://www.modabutik.net site büün indirim sitelerini biraraya toplayacak.

 5. Bu girişimin ne kadar başarılı olduğunu şu günlerde görebiliyoruz.

Bir Yorum Yazın