Özel Alışveriş Siteleri AlisverisKulupleri.com'da Toplandı

Özel Alışveriş Siteleri AlisverisKulupleri.com'da Toplandı

Alisveris KulupleriGrup satın alma sitelerinin popülerliği bir çok fırsat listeleyen girişimin doğmasına sebep olmuştu. Bu servislerin ne kadar gelecek vaadettiğini düşünürken nihayet özel alışveriş siteleri tarafındaki boşluğu dolduracak bir girişimden haberdar olduk.

Ekim ayında test yayınına başlayan Alisveriskulupleri.com, 13 özel alışveriş sitesini tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılarına zamandan tasarruf ettirmeyi amaçlıyor.

Kuruculuğunu Zülfiye Avcı'nın üstlendiği serviste erkek, kadın, çocuk, aksesuar, sağlık ve yaşam gibi alt kategorilere göre kampanya takibi yapılabiliyor. Aynı zamanda üyeler diledikleri kategorileri ve markaları seçerek kendilerine özel günlük kampanya bilgilerini e-posta yoluyla alabiliyor.

Alisveris Kulupleri Site

Günde ortalama 100 yeni kampanyanın eklendiği Alışveriş Kulüpleri'ne günlük ortalama 200 yeni üyenin katıldığını öğrendik. Geri dönüş yapan ziyaretçi oranı ise %40 imiş.

Özel alışveriş sitelerine benzer başarılı bir arayüzü olan Alışveriş Kulüpleri'nde yer alan sitelerin sol menüdeki sıralamasını yapmak da kullanıcılara bırakılmış. Yani servis mümkün olduğunca kişiye özel hizmet vererek başarılı bir strateji izlemiş.

İçerik tarafında ise bloga 4 kişi ayıran ekip trendleri takip edip, bir çok konuda paylaşım yapıyor. Eğer birden fazla özel alışveriş sitesine üye iseniz Alisveriskulupleri.com'a göz atmanızı tavsiye ederiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.