HTC Desire ve HTC HD Mini Vodafone İle Türkiye'de

HTC Desire ve HTC HD Mini Vodafone İle Türkiye'de

HTC Desire, HTC HD Mini VodafoneHTC DesireNisan ayında İngiltere’ye getiren Vodafone, Türkiye çıkışını da yaptı. HTC'nin Androidlisi Desire'ın yanında Windows Mobile 6.5 tabanlı HD Mini de Vodafone tarafından Türkiye'de satışa sunuldu.

HTC Desire, 480 X 800 piksel çözünürlüklü 3.7 AMOLED dokunmatik ekrana sahip, 512 MB ROM ve 512 MB RAM taşıyor. Android 2.1 işletim sistemini kullanıyor, 5 MP kamerası var, işlemcisi ise 1 GHz'lik Snapdragon.

HTC HD Mini'nin ise 600 MHz işlemcisi, 512 MB ROM'u ve 384 MB RAM'i bulunuyor. 5 MP kameralı HD Mini, Windows Mobile 6.5 Professional işletim sistemi ve HTC'ye özgü Sense arayüzü ile geliyor. 3,2 inçlik kapasitif dokunmatik ekranın çözünürlüğü ise 320 X 480 HVGA.

Türkiye gibi enerjik bir pazara geç girmiş olsalar da, Desire ve HD Mini Türkiye pazarındaki üst düzey akıllı telefonlar arasında yerlerini alıyor. HTC Desire'ın kontratsız fiyatı 1099 TL, HTC HD Mini'nin kontratsız fiyatı ise 899 TL. Vodafone'un kontratlı mobil internet paketleri ile sunulan cihazların, 31 Aralık'a kadar sunulan kampanyalı fiyatları aşağıdaki şekilde.

HTC Desire, HTC HD Mini Fiyatları

Kampanya hakkında detaylı bilgilere şuradan ulaşılabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.