İndirdik.com Açılışı Yaptı
E-Ticaret

İndirdik.com Açılışı Yaptı

indirdik.comGünde indirimli tek ürün satışı yapan Bendeİstiyorum.com'un yeni adıyla yoluna devam edeceğini daha önce paylaşmıştık. GittiGidiyor’un kurucularından Burak Divanlıoğlu ile Serkan Borançılı’dan yatırm alan servis, yeni ismi İndirdik.com ile yoluna devam edecek.

Hatırlanacağı üzere Divanoğlu ve Borançlı'dan alınan toplam 100.000 TL'lik yatırım, İndirdik Bilgi Teknolojileri adına aktarılmıştı. Bu yatırım da yeni bir altyapı ve yeni stratejilere aktarılacaktı.

İndirdik.com adıyla hizmet vermeye başlayan servise şimdilik eski alan adı üzerinden ulaşılabiliyor. Site üzerinde eski ve yeni logolar bir arada gösteriliyor ama uyum süresi sonunda İndirdik.com servisin tek markası olacak.

indirdik.com

Şimdiden Google'da arama önerileri arasına giren İndirdik.com'da kuruculardan Mustafa Kemal Acet'in %40, Abdullah Serdar Çurgunlu’nun %14, Burak Divanlıoğlu'nun %20, Serkan Borançılı'nın %20 ve Goril Bilişim %6 hissesi bulunuyor.

Yorumlar (5)
 1. Western Western

  Ben başlığı görünce program download sitesi sandım. Sonra da neden yazılım sektöründe de bu model bir iş fikri olmasın dedim. Windows 7 100$ şeklinde bir indirim fena olmazdı.

 2. Batuhan Öğünlü Batuhan Öğünlü

  Logosu çok kötü olmuş bendeistiyorum.com un logosunun yanında sanki tasarıma yeni başlamış biri yapmış gibi duruyor

 3. Çağatay Çağatay

  Acaba bunda da viral pazarlama olacak mı :)

 4. T.yakay T.yakay

  Yapılan 100.000 yatırımla şirket değerlemesi 250.000 gözüküyor ki bence bu oldukça düşük ve gerçeği yansıtmıyor. Mustafa Kemal Acet'in etohum'daki açıklamasına göre günün ürünü 1000 ve üzerinde satıyormuş, bir de bunun yan ürünleri var ki geliri siz hesap edin. Biri bu değerlemenin nasıl yapıldığı konusunda bigi verebilir mi?

 5. Çağrı Çağrı

  Her reetwetinize 1 Tl diyor sitede. Twitter TOS a aykırı değil mi?