Fliplife: Online Oyunda Kariyer Mücadelesi

Fliplife: Online Oyunda Kariyer Mücadelesi

Almanya'da yaşayan başarılı Türk girişimcisi İbrahim Evsan'ın kurucularından olduğu United Prototype'ın ilk oyunu Fliplife olmuştu. Kariyer odaklı bir sosyal oyun olan Fliplife, dün itibariyle de Türkçe olarak hizmet vermeye başladı ve ilk günde 1000'i aşkın oyuncuya ulaştı.

Online oyun dünyasına adım atan Fliplife, diğer online oyunlardan farklı olarak HTML5 ile geliştirilmiş. Oyunda isim ve karakter tipinizi belirledikten sonra bir meslek seçimi yapıyorsunuz. Henüz çok sayıda mesleğin dahil edilmediği oyunda meslek içi görevleri yerine getirerek tecrübe kazanıyor ve kariyerinizde yükseliyorsunuz. Aynı zamanda çeşitli ödüllerle de karakterinizi güçlendiriyorsunuz.

Fliplife'ta emlak sahibi olabiliyor, arkadaşlarınızla beraber boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz spor aktivitelerine katılabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı yakın arkadaş, en iyi arkadaş veya partner olarak belirleyebiliyorsunuz.

Ibrahim Evsan - Fliplife

Marketten kıyafet, ayakkabı vb. alışverişler yapabiliyorsunuz. Fliplife'ın sanal parası ile de özel ürünler ve ek özellikler satın alabiliyorsunuz. Gerçek hayatla bağdaştırılan oyunda size yardımcı olan bir karakter bulunuyor ve oyun içindeki eylemlerinize göre enerjiniz de değişim gösteriyor.

Fliplife'ı gerçek hayatınızın online oyun uyarlaması olarak düşünebilirsiniz. Bu nedenle karakterinize kariyer basamaklarını tırmanmak konusunda gereğinden fazla zaman ayırabileceğinizi söyleyelim. Tabi henüz betada olan ve 2011'de 10 farklı dil desteği ile global piyasayı hedefleyen Fliplife'ta uluslararası bir kariyerin zirvesine çıkmak sizin becerinize kalmış. :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.