idemama ile Markalar Profesyonel Tasarımcılarla Buluşuyor

idemama ile Markalar Profesyonel Tasarımcılarla Buluşuyor

Küçük ekiplerle yola çıkan internet girişimlerinin artış göstermesi ve dijital dünyayla etkileşimin artması tasarımcılara olan ihtiyacı da aynı düzeyde artırıyor. Bu alanda kendini konumlandıran idemama da tasarımcılar ile online ve offline mecralarda tasarım ihtiyacı olanları buluşturuyor.

İyi tasarım için markalarla profesyonel tasarımcıları buluşturmayı hedefleyen servis, her seviyede marka için bütçesine göre istediğine ulaşma imkanını sunuyor. Projenin esası da markaların ihtiyacını belirleyip proje detayını hazırlamasıyla bu iş için bir ödül belirlemesi ve tasarımcılara açmasına dayanıyor.

Markalar iş teklifini hazırladıktan sonra eğer projeye 10 alternatif tasarım gelmezse ödül bedeli iade ediliyor veya hiçbir ücret almadan proje süresi 1 hafta uzatılıyor. Ayrıca kaliteyi korumak adına her proje için bir alt ödül limiti belirleniyor. Markalar isterse beğendiği tasarımcıları projeye davet edebiliyor, tasarımcılarla iletişime geçip çalışmaları güncellenmesini isteyebiliyor ya da gizlilik sözleşmesi içeren özel projeler açabiliyor.

idemama'da markaların talep edeceği ve tasarımcıların da ürün çıkarabileceği çok çeşitli alanlar var. Bu tasarım yelpazesi kurumsal kimlik tasarımlarından fuar malzemelerine, endüstriyel tasarımlardan basılı malzemelere, bannerlara kadar genişliyor. Bir süre önce yayına giren idemama, zamanla daha geniş kitleleler ulaşabilecek bir potansiyele sahip görünüyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.