Entrepreneurs Roundtable 2. Kez İstanbul'da

Entrepreneurs Roundtable 2. Kez İstanbul'da

Entrepreneurs RoundtableTürkiye internet pazarına ilgi duyan Entrepreneurs Roundtable, ikinci toplantısında yatırımcılar ile girişimcileri buluşturmaya hazırlanıyor.

Türk girişimleri ve girişimcilerini tanımak adına Intel Capital'den Barış Aksoy'un katıldığı ilk toplantı da internet piyasası, yatırımlar, sosyal medya ve konum tabanlı servisler üzerine eğilimler konuşulmuştu.

Biri New York'ta biri İstanbul'da düzenlenecek yeni toplantılar da ise girişimciler yatırımcılarla tanışacak. 23 Ekim'de Ziya G. Boyacıgiller'in katılımıyla gerçekleşecek Entrepreneurs Roundtable 2. İstanbul toplantısında, girişimlerini tanıtmak isteyenler için kayıtlar açılmış durumda.

Başvuranlar arasından sadece 5 girişimi kendini tanıtma fırsatı bulacağını ve sunumların 5'er dakikalık anlatımlarla gerçekleşeceğini ekleyelim. Sunumların ardından ise 10 dakikalık bir fikir alışverişi olacak.

Aynı konseptte bir diğer etkinlik ise 21 Ekim'de New York'ta düzenlenecek, etkinliğin yatırımcı tarafında Spark Capital Genel Müdürü Santo Politi olacak. Etkinlik hakkında detaylı bilgiler Turkishfoundersclub.com'dan alınabilir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.