Arabam.com Yeni Arayüzü ile Yayında

Türkiye'nin en büyük dikey servislerinden biri olan Arabam.com'ün yeni arayüzü yayına girdi. Mart 2010 verilerine göre her iki dakikada bir otomobilin satıldığı Arabam.com'un yeni arayüzünde, hem işlevsel değişimler yapılmış hem de yeni reklam modelleri için hazırlıklar yapılmış.

90 bini aşkın ikinci el ilanının, haberler ve testler ile desteklendiği Arabam.com'da içerikler artık daha rahat takip edilebiliyor. Sitede ortalama 20 dakika kalan kullanıcılar için oldukça verimli olan arayüzde, özelleştirilmiş arama seçenekleri de dikkat çekiyor. Özellikle ilan arama bölümü oldukça kolay bir kullanım sunuyor.

Yeni yüzü ile kullanıcılarını memnun edeceğini düşündüğümüz Arabam.com'un, istatistiklerine göz attığımızda ise 1.5 milyonun üzerinde üyesi bulunan servisin günde 180 bin kişi tarafından ziyaret edildiğini ve 4.7 milyon sayfa ziyareti aldığını öğreniyoruz. Her ay 23 binin üzerinde aracın el değiştirdiği Arabam.com'a ait dikkat çekici istatistiklerden biri de bugüne kadar girilmiş toplam ilan sayısının 2 milyon 600 bin’i aşmış olması.

Kendi alanında tartışmasız bir kaynak olan Arabam.com'un yeni reklam modellerini ise yarın kullanıcılarına duyuracağını öğrendik.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.