Turkcell ve Vodafone'un iPhone 4 Fiyatları

Turkcell ve Vodafone'un iPhone 4 Fiyatları

Dün akşam saatlerinde ulaşan Electro World ve Best Buy'ın iPhone 4 satış haberinin ardından, Turkcell ve Vodafone için de fiyat bilgileri geldi.

Turkcell ise 24 aylık 4 farklı paketin yanısıra peşin fiyatlar ile de kontatsız iPhone 4 satışı da yapacak. Turkcell, kontratsız 16 GB iPhone 4'leri 1600 TL satarken, 32 GB iPhone 4'ler 1889 TL satıyor.

Vodafone iPhone 4'ü 18 ve 24 aylık paketlerle satarken, kontratsız olarak iPhone 4'ün 16 GB'lık versiyonunu 1650 TL'den, 32 GB'lık versiyonu ise 1950 TL'den satıyor.

iPhone konusunda daha önce de sessiz kalan Avea'nın ise iPhone 4 satışı da yapmayacağı yönünde duyumlar aldık.

iPhone 4'ün mobil internet bağlantısı olmadan kullanılmayacağını düşünürsek, konuşma süreleri ile paket abonelikleri tercih edilebilir. Ancak operatör farklılıkları ve varolan abonelikler, tercihlerin kontratsız modellere kaymasına neden olabilir. iPhone 4 fiyatlarını açıklayan Best Buy ve Electro World bu nedenle operatörleri zorlayan seçenekler olacaktır.

En son yaptığımız iPhone 4 almayı düşünüyor musunuz? anketimize 256 kişi Evet yanıtı verirken 100 kişi de Hayır cevabını vermişti. Son duruma göre yeni bir anket hazırladık. Aşağıda görebilirsiniz cevaplarınızı merakla bekliyoruz :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.