iPhone 4'ün Türkiye'de Satışı İçin Geri Sayım Başladı
Mobil

iPhone 4'ün Türkiye'de Satışı İçin Geri Sayım Başladı

Bir süredir iPhone 4'ün Türkiye'de Eylül sonuna doğru satışa sunulacağına dair bilgileri çeşitli kanallardan alıyorduk. Ek bilgi olarak aynı zaman diliminde iPad'lerin de Türkiye'de Apple tarafından satışa sunulacağı bilgisini de alıyoruz.

iPad'i bir süreliğine bir kenara bırakacak olursak, iPhone 4'ün yakında piyasada olacağı artık kesinlik kazandı. Şu an için Turkcell ve Vodafone'un web sitelerinden de duyurusu yapılmaya başlanan iPhone 4 satışı için ön talep formunu hemen doldurabilirsiniz. Daha doğrusu bu formlara erken bilgilendirilme formu diyelim. Formu dolduran kişiler iPhone 4 piyasaya sürüldüğünde öncelilkli olarak bilgilendiriliyorlar.

Her iki operatörün de birbirine çok yakın slogan ve görsellerde sunduğu duyuruların sonunda ne seviyelerde ön talep toplantıdığını önümüzdeki günlerde öğrenmeye çalışacağız. Paylaşırlarsa ne mutlu bize...

En çok merak edilen konu olan, iPhone 4'ün satış fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak böyle bir bilgi olmamasına karşılık, Avrupa satış fiyatlarına yakın bir rakamdan Türkiye'de de pazarda yer alması muhtemeldir.

Operatörler ön talepleri toplamaya devam ederlerken, biz de Webrazzi okuyucularının nabzını tutalım diye düşündük.

Eğer zaman ayırır hızlıca aşağıdaki anketimize cevabınızı verirseniz memnun oluruz.

Yorumlar (7)
 1. abi avrupada amerikada adamların telefonları eskidi biz hala geri sayımdayız:D bence haketmiyoruz 2. sınıf ülke muamelesini hindistanla afrika ülkeleriyle falan anılıyo adımız zamanında 3 kıtaya hükmetmiş osmanlının torunu olduğumda aklıma gelince inanın içim çok acıyo gerçi nolcak biz kendimizi onlardan daha ezik görüoruz elin adamı görmüş çokmu

 2. Ali Caner öner Ali Caner öner

  iphone4 şu zaten satışta değil mi? gold ve hızlıal da satılıyor.

 3. çağrı çağrı

  Neden bir ürün dünyada satılır kalmaz en son türkiye'ye gelir ?

 4. gold bilgisayarda uzun bir süredir satılmakta 2700 lira gibi bir ücretle.

 5. önümüzdeki ay almayı düşünüyorum :)

 6. kesin bozuk olanları gönderirler, 1-2 ay onlarla uğraşırız yetmezmiş gibi.

 7. neymiş bu telefon böyle ya fiyata bak