iPhone 4'ün Türkiye'de Satışı İçin Geri Sayım Başladı

iPhone 4'ün Türkiye'de Satışı İçin Geri Sayım Başladı

Bir süredir iPhone 4'ün Türkiye'de Eylül sonuna doğru satışa sunulacağına dair bilgileri çeşitli kanallardan alıyorduk. Ek bilgi olarak aynı zaman diliminde iPad'lerin de Türkiye'de Apple tarafından satışa sunulacağı bilgisini de alıyoruz.

iPad'i bir süreliğine bir kenara bırakacak olursak, iPhone 4'ün yakında piyasada olacağı artık kesinlik kazandı. Şu an için Turkcell ve Vodafone'un web sitelerinden de duyurusu yapılmaya başlanan iPhone 4 satışı için ön talep formunu hemen doldurabilirsiniz. Daha doğrusu bu formlara erken bilgilendirilme formu diyelim. Formu dolduran kişiler iPhone 4 piyasaya sürüldüğünde öncelilkli olarak bilgilendiriliyorlar.

Her iki operatörün de birbirine çok yakın slogan ve görsellerde sunduğu duyuruların sonunda ne seviyelerde ön talep toplantıdığını önümüzdeki günlerde öğrenmeye çalışacağız. Paylaşırlarsa ne mutlu bize...

En çok merak edilen konu olan, iPhone 4'ün satış fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak böyle bir bilgi olmamasına karşılık, Avrupa satış fiyatlarına yakın bir rakamdan Türkiye'de de pazarda yer alması muhtemeldir.

Operatörler ön talepleri toplamaya devam ederlerken, biz de Webrazzi okuyucularının nabzını tutalım diye düşündük.

Eğer zaman ayırır hızlıca aşağıdaki anketimize cevabınızı verirseniz memnun oluruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.