Referandum Sonuçlarını Anlık Olarak Sitenizde Yayınlayabilirsiniz
Genel

Referandum Sonuçlarını Anlık Olarak Sitenizde Yayınlayabilirsiniz

NTV Yeni Medya son zamanlarda güzel çalışmalar yapıyor. Sektörü yakından takip eden bir ekibin liderliğinde gerçekleştirilen operasyonlar söz konusu olunca yeni nesil birçok uygulama grup tarafından başarılı şekilde hayata geçirilebiliyor.

İşte tam bu noktada biraz önce Webrazzi okuyucularından Erdem Maraloğlu'nun bilgilendirmesiyle ntvmsnbc'nin referandum sonuçlarının web sitelerine eklenebilmesi için geliştirdiği widget'tan haberdar olduk.

ntvmsnbc'de şu linki kullanarak ulaşabileceğiniz widget'ı sitenize uygun olarak özelleştirerek referandum sonuçlarını anlık olarak sitenize entegre edebiliyorsunuz.

Temiz ve kolay bir yapıda tasarlanan widget ntvmsnbc'nin referandum sürecinde en çok görünen marka olmasına kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bu tür yeni nesil uygulamaları ülkemizde farklı grupların da aynı kalitede yapmasını umuyorum. Hem marka konumlandırması hem pazarlama hem de sektöre yakınlık anlamında değer yaratacağını düşündüğüm bu tür uygulamalar, sektör için de çıtanın yükselmesine yardımcı olacaktır.

Referandum sonuçlarını sitenize eklemek buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar (9)
 1. Barbaros Fendi Barbaros Fendi

  Uzun süredir Webrazzi'ye nadir giriyorum. Nedeni mi?

  Bu ve ana sayfadaki diğer haberlere bakmanız yeterli.

  Nerede 1 sene önceki webrazzi, nerede şimdi ne idüğü belirsiz webrazzi... Bunları takip etmek için başka siteleri kullanıyorduk biz... Sizi üzecek tarafı ise, halen başka siteleri kullanıyoruz!

 2. %0 olsa gerek

 3. Güzel bir uygulama. Blogum müzikle ilgili olmasaydı kesin kullanırdım : )

 4. Bende Bende Bende Bende

  hayırlı olsun güzel uygulama.

 5. Alparslan Alparslan

  Evet! guzel olmus

 6. Android telefonlar için şöyle bir uygulama hazırlamışlar.

  http://www.androidturkiye.info/2010/09/11/referan...

 7. Project2010 Project2010

  İframe ile çekmek günümüzde ne kadar doğru tartışılır

  1. Doğru ya(!), Google sitene girip NTV sonuçlarını indeksleyecek ya.

 8. Bilgisayar Bilgisayar

  Merhaba,

  Sitenizdeki bütün konuları inceleme fırsatım olmadı ama bikaç konuyu inceledim ve sayenizde çok yararlı bilgiler öğrendim.Sitenizde bu güzel bilgileri bizimle paylaştığınız için size çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra blogunuzun sürekli takipcisi olacağım...