Referandum Sonuçlarını Anlık Olarak Sitenizde Yayınlayabilirsiniz

Referandum Sonuçlarını Anlık Olarak Sitenizde Yayınlayabilirsiniz

NTV Yeni Medya son zamanlarda güzel çalışmalar yapıyor. Sektörü yakından takip eden bir ekibin liderliğinde gerçekleştirilen operasyonlar söz konusu olunca yeni nesil birçok uygulama grup tarafından başarılı şekilde hayata geçirilebiliyor.

İşte tam bu noktada biraz önce Webrazzi okuyucularından Erdem Maraloğlu'nun bilgilendirmesiyle ntvmsnbc'nin referandum sonuçlarının web sitelerine eklenebilmesi için geliştirdiği widget'tan haberdar olduk.

ntvmsnbc'de şu linki kullanarak ulaşabileceğiniz widget'ı sitenize uygun olarak özelleştirerek referandum sonuçlarını anlık olarak sitenize entegre edebiliyorsunuz.

Temiz ve kolay bir yapıda tasarlanan widget ntvmsnbc'nin referandum sürecinde en çok görünen marka olmasına kesinlikle yardımcı olacaktır.

Bu tür yeni nesil uygulamaları ülkemizde farklı grupların da aynı kalitede yapmasını umuyorum. Hem marka konumlandırması hem pazarlama hem de sektöre yakınlık anlamında değer yaratacağını düşündüğüm bu tür uygulamalar, sektör için de çıtanın yükselmesine yardımcı olacaktır.

Referandum sonuçlarını sitenize eklemek buraya tıklayabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.