İsmail YK'nın Dünya Çapındaki Ününe Biraz Daha Katkımız Olsun

Geçtiğimiz hafta Techcrunch'ın İsmail YK'nın Çılgın isimli şarkısı, nam-ı diğer Facebook şarkısını sayfalarına taşıdığından bahsetmiştik.
İsmail YK'nın Dünya Çapındaki Ününe Biraz Daha Katkımız Olsun

Geçtiğimiz hafta Techcrunch'ın İsmail YK'nın Çılgın isimli şarkısı, nam-ı diğer Facebook şarkısını sayfalarına taşıdığından bahsetmiştik. Techcrunch'ın ve bizim haberlerimizden sonra konu Türkiye'de çeşitli - özellikle magazin - sitelerinde gündem oldu. Sonrasında da haftasonu Show TV'de yayınlanan Pazar Sürprizi programında İsmail YK'nın Techcrunch'a çıkarak dünyaya adını duyurması haber yapıldı. Yapılan haberde İsmail YK'nın İngilizce olarak Techcrunch'ın önde gelen yazarlarından MG Siegler'a ettiği teşekkür de bulunuyordu.

MG Siegler'a bu haber ile ilgili bilgi verdim, sonrasında kendisi benden haberin videosunun olup olmadığını sordu. Bugün videoyu kendisiyle paylaştım ve biraz önce Techcrunch'ta ikinci İsmail YK rüzgarı esti.

Hem programın videosunu Techrunch ana sayfasından yayınlayan hem de İsmail YK'nın kendilerine ettiği teşekküre karşılık veren MG Siegler'ı artık Türkiye'ye getirip İsmail YK ile tanıştırmak farz oldu. :)

Hazır Techcrunch 3 Kasım'da gerçekleşecek olan Webrazzi Summit'in medya partner'iyken, acaba Mike Butcher'la birlikte MG Siegler'ı da mı ağırlasak? ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.