İsmail YK'nın Dünya Çapındaki Ününe Biraz Daha Katkımız Olsun
Genel

İsmail YK'nın Dünya Çapındaki Ününe Biraz Daha Katkımız Olsun

Geçtiğimiz hafta Techcrunch'ın İsmail YK'nın Çılgın isimli şarkısı, nam-ı diğer Facebook şarkısını sayfalarına taşıdığından bahsetmiştik. Techcrunch'ın ve bizim haberlerimizden sonra konu Türkiye'de çeşitli - özellikle magazin - sitelerinde gündem oldu. Sonrasında da haftasonu Show TV'de yayınlanan Pazar Sürprizi programında İsmail YK'nın Techcrunch'a çıkarak dünyaya adını duyurması haber yapıldı. Yapılan haberde İsmail YK'nın İngilizce olarak Techcrunch'ın önde gelen yazarlarından MG Siegler'a ettiği teşekkür de bulunuyordu.

MG Siegler'a bu haber ile ilgili bilgi verdim, sonrasında kendisi benden haberin videosunun olup olmadığını sordu. Bugün videoyu kendisiyle paylaştım ve biraz önce Techcrunch'ta ikinci İsmail YK rüzgarı esti.

Hem programın videosunu Techrunch ana sayfasından yayınlayan hem de İsmail YK'nın kendilerine ettiği teşekküre karşılık veren MG Siegler'ı artık Türkiye'ye getirip İsmail YK ile tanıştırmak farz oldu. :)

Hazır Techcrunch 3 Kasım'da gerçekleşecek olan Webrazzi Summit'in medya partner'iyken, acaba Mike Butcher'la birlikte MG Siegler'ı da mı ağırlasak? ;)

https://www.dailymotion.com/video/xeqbzb?width=560&theme=default&foreground=%23F7FFFD&highlight=%23FFC300&background=%23171D1B&additionalInfos=1&hideInfos=1&start=&animatedTitle=&autoPlay=0

Yorumlar (9)
 1. Tayfun Yaşar Tayfun Yaşar

  Bu günleride mi görecektik.. Tarkan'dan sonra avrupadaki en populer şarkıcımız İsmail YK. İnanasım gelmiyor.

 2. Hulusi Akbaba Hulusi Akbaba

  İsmail YK kısa sürede blog açar :)

 3. Hulusi Akbaba Hulusi Akbaba

  İsmail yk seems that TechCrunch will be done in the name of song :)

 4. Haber ilk çıktıktan sonra techcrunch da verilen videodaki izlenme sayısına baktım. 45 bindi. Şimdi 142 binlerde. O kadarda genele yayılmamış bence :)

 5. Tegingraphics Tegingraphics

  Techcrounch un ilk başlığında Türkçe bir pop müzik klibi derken biraz gırgıra almışlar gibime geldi, bir pop müziği klibi deseler ne olucak sanki türkçesi nereden çıkıyosa edepsizler.

  Ayrıca ilk yorumda Kenan epey giydirmiş size.

 6. Gülsek mi ağlasak mı (:

 7. Kamilblog Kamilblog

  çok abartılıyor (her zaman ki gibi) boş şeyler, boş işler... :/

 8. ne kadar bos is insaniyiz yaw, tum dunyada buna sahit oldu simdi

 9. katılıorum o adam kadar siz olun görelim bencede çekemiosunuz adamın başarısı ortada ve çok az sayıda kişi türkiyede bunu başarmış durumda siz daha köstek olunn