TTNET Partner Ekosistemi'yle Girişimcilere Destek

TTNET Partner Ekosistemi'yle Girişimcilere Destek

TTNET, kurumsal şirketler, bireysel girişimciler ve üniversite öğrencileri için oluşturduğu Partner Ekosistemi'ni yayına aldı. TTNET kurumsal iş ortakları bulmanın yanı sıra, bireysel girişimcilere ve üniversite öğrencilerinin projelerine destek amaçıyla da hayata geçirdiği bu platform için geçtiğimiz aylarda Geleceğini Netleştir turlarına başlamıştı. Geleceğini Netleştir turu kapsamında 35 ilde 41 üniversitede projeyi anlatan şirket 25.000 üniversite öğrencisine internet girişimciliğini anlatmıştı.

TTNET Partner Ekosistemine üye olan bireysel girişimciler veya üniversite öğrencileri Projeme Destek linkinden karşılarına çıkan proje başvuru dökümannını doldurarak projelerini TTNET'e ulaştırıyorlar. Belli dönemlerde hem TTNET hem de sektörden seçilecek insanların oluşturacağı bir komite tarafından değerlendirilecek projeler arasından seçilecek ekipler TTNET ile yakından çalışacak.

TTNET'in teknik altyapı ve lisanslı yazılım konusunda destek sunabileceği projelere ayrıca proje sahipleri istediği takdirde iş planları ve yol haritalarının çizilmesinde de destek sağlanıyor olacak.

Bu ay sonuna kadar gelen başvurular Eylül ayının sonuna doğru yapılması planlanan değerlendirme ile ele alınyor olacak. Bu süreçten sonra da desteklenecek ilk tur girişimciler belirlenecek.

Konuyla ilgili detaylı bilgi için TTNET Partner sitesini inceleyebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.