60 Saniyede Satışa Başlayın: tinypay.me

E-ticaret yapmak için gereken yazılım ve sanal pos ihtiyaçları, girişimciler için zorluk çıkarsa da GittiGidiyor ve Sahibinden gibi sitelerde dükkan açarak birçok girişimcinin satışlarını internet ortamına taşıyabildiğini biliyoruz.

Bu seviyede bir mağaza sahibi değilseniz ve sadece en hızlı şekilde ürününüzü internet kullanıcıları ile buluşturmak istiyorsanız Tinypay.me isimli servis çok daha basit ve sade bir satış sayfası oluşturmanızı sağlıyor. Bir iki dakikada hazırlayabileceğiniz sayfanızda ürününüzü ve fiyatınızı belirleyerek PayPal entegrasyonu ile satışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Satış sayfasını oluştururken ürünün içeriğini, resmini, adedini, fiyatını, bulunduğunuz yer gibi tanıtıcı bilgileri verdikten sonra Paypal hesabınızı girmeniz yeterli. Sayfa oluşturulduktan sonra e-posta adresinize gelen mailde satış sayfanızı düzenleyebileceğiniz veya kaldırabileceğiniz size özel linkler gönderiliyor.

Gelir modeli olarak her satıştan %5 alan tinypay.me, ürün bedelinin sivil toplum kuruluşlarına bağışlanması içinde kolay bir menü eklemiş.

Çok pratik olan servis özellikle karşılıklı satışlar için de uygun bir ortam oluşturuyor. Alıcısı belli olan ürünler için kısa sürede basit bir sayfa oluşturup, satışı gerçekleştirmek çok kolay. Ürününüz ile ilgili satış sayfasını oluşturduktan sonra kısa bir embed koduyla sitenize satış düğmenizi eklemenizin de mümkün olduğunu paylaşmış olalım.

Biz de servisi denemek için küçük bir satış başlattık. Geçtiğimiz yılbaşında bazı dostlarımıza gönderdiğimiz, üzerinde Webrazzi logosu olan USB çoklaştırıcı 5$'dan satışta, ilgilenenler buradan ulaşabilirler. Kargo alıcıya aittir :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.