x

Efes Pilsen Blog Yazarını Arıyor

Şubat ayının sonlarına doğru kurumsal blogunu açan Efes Pilsen, kurumsal blogunda yazacak, şirketin katıldığı yurtdışı ve yurtiçi tüm etkinliklerde yer alacak ve yaşananları blogda paylaşacak blog yazarını arıyor.İki aşamalı bir yarışmayla seçilecek blog yazarı, ilk aşamada “Efes Pilsen Blog Yazarı Ben Olmalıyım” başlıklı bir blog yazısı yazacak. Daha sonrasında ise yazdığı yazının linkini 5-25 Nisan tarihleri arasında yine blog üzerindeki form aracılığı ile gönderecek.Seçilen 5 finalist blog yazarı 8 Mayıs’ta yapılacak Blog Ödülleri’nde kamera karşına geçerek kendini anlatacak. Finalistler arasından Efes Pilsen jürisinin seçeceği kişi ise 31 Mayıs’ta yine Efes Pilsen blog üzerinden açıklanacak ve Efes Pilsen blogun yazarı olacak.Kurumsal blogların önem kazanacağını ve sayısının artacağını daha önce de dile getirmiştik. Ne mutlu ki o tarihten beri açılan kurumsal bloglara baktığımızda, hemen hepsinde sık aralıklarla yazı girildiği gözlemliyoruz. Müşteri ile kurulmak istenen kurumsal iletişimin sağlanmasında büyük önemi olduğunu düşündüğümüz kurumsal blogların sayısının önümüzdeki yıl içinde de hızla artacağını umuyoruz.Efes Pilsen’in yarışmasına katılacak olanlara başarılar dileriz. Bu arada Blog Ödülleri 2010’un Oylama Sürecinin 10 Nisan’da başlayacağını hatırlatmakta fayda var.

Yorumlar (7)

 1. Öhömm öhöömmm Gençler yol açın bu saçları değirmende ağartmadık 😀 Bilgi ve tecrübemle dünyanın en süper blogcusu olarak adayım 😀 😀

  Cevapla
 2. efes pilsen’in blog yazarı olunca ne olacak? ne artısı olacak? bugün fıçı içtim, yarın kutu içerim artık mı diyeceğiz, nedir olay? Ayrıca millete yaptıracaklarına alsınlar bi BT elemanını koysunlar başa, blogculuk bir meslek değil.

  Cevapla
 3. Temel işe alım süreci, bu biraz daha afiillisi.

  Sigortası var mı acaba?

  Cevapla
 4. “mujaheed” sana katılıyorum blogculuk bir meslek değil.

  Cevapla

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *