iPhone'un popülerliğinin en önemli sebeblerinden olan uygulama zenginliği her kesimden kullanıcılar için farklı ihtiyaçları karşılıyor. Ülkemizde yavaş yavaş gelişen mobil uygulama pazarında biz de her kesim tarafından kullanılabilecek, TV alışkanlığına yön verebilecek 3 rehber uygulamayı paylaşmak istedik.

tv rehberi iphone uygulamasıTv Rehberi: Bu uygulama Türk televizyonlarının 3 günlük yayın akışını, 70 kanal ve 18 program türüne göre seçiminize sunuyor. Uygulama, televizyon program saatlerinin dışında oyuncu listesinden, yapımcılara kadar tüm programların kapsamlı detayları da yer alıyor. Program ve dizi özetleri ile filmlerin fragman videoları uygulamaya biraz da eğlence katıyor. Kişiselleştirebileceğiniz Tv Rehberi uygulaması hakkında detaylı bilgi için uygulamanın demosuna gözatabilirsiniz .

iphone tv programı uygulamasıTv Programı: Yine Türkiye'nin bir çok televizyon kanalının yayın akışını güncel olarak takip edebileceğiniz, günün önerilen ve öne çıkan filmlerine hızlı erişim sağlayabileceğiniz bir diğer uygulama Tv Programı. Arama seçenekleri ile istediğiniz programlara kolay ulaşım sağlayan uygulamanın gelecek sürümlerinde canlı Tv yayınının da eklenmesi bekleniyor. Detaylı bilgiler için şuraya bakabilirsiniz

digiturk tv guide iphone uygulamasıTv Guide: Digitürk dijital platformunun program rehberi uygulaması olan Tv Guide ile yayınların saatlerine ulaşıp, filmlerin fragmanlarını izlemenin yanında Digiturk Plus kutusuna sahip kullanıcılar için uygulama aracılığıyla program için kayıt emri gönderilebiliyor. Uygulamadan Sms bildirimini aktif ederek program takibini mesaj olarak da yapabiliyorsunuz. Bilgiler şurada.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.