iPhone İçin TV Rehberi Uygulamaları
Teknoloji

iPhone İçin TV Rehberi Uygulamaları

iPhone'un popülerliğinin en önemli sebeblerinden olan uygulama zenginliği her kesimden kullanıcılar için farklı ihtiyaçları karşılıyor. Ülkemizde yavaş yavaş gelişen mobil uygulama pazarında biz de her kesim tarafından kullanılabilecek, TV alışkanlığına yön verebilecek 3 rehber uygulamayı paylaşmak istedik.

tv rehberi iphone uygulamasıTv Rehberi: Bu uygulama Türk televizyonlarının 3 günlük yayın akışını, 70 kanal ve 18 program türüne göre seçiminize sunuyor. Uygulama, televizyon program saatlerinin dışında oyuncu listesinden, yapımcılara kadar tüm programların kapsamlı detayları da yer alıyor. Program ve dizi özetleri ile filmlerin fragman videoları uygulamaya biraz da eğlence katıyor. Kişiselleştirebileceğiniz Tv Rehberi uygulaması hakkında detaylı bilgi için uygulamanın demosuna gözatabilirsiniz .

iphone tv programı uygulamasıTv Programı: Yine Türkiye'nin bir çok televizyon kanalının yayın akışını güncel olarak takip edebileceğiniz, günün önerilen ve öne çıkan filmlerine hızlı erişim sağlayabileceğiniz bir diğer uygulama Tv Programı. Arama seçenekleri ile istediğiniz programlara kolay ulaşım sağlayan uygulamanın gelecek sürümlerinde canlı Tv yayınının da eklenmesi bekleniyor. Detaylı bilgiler için şuraya bakabilirsiniz

digiturk tv guide iphone uygulamasıTv Guide: Digitürk dijital platformunun program rehberi uygulaması olan Tv Guide ile yayınların saatlerine ulaşıp, filmlerin fragmanlarını izlemenin yanında Digiturk Plus kutusuna sahip kullanıcılar için uygulama aracılığıyla program için kayıt emri gönderilebiliyor. Uygulamadan Sms bildirimini aktif ederek program takibini mesaj olarak da yapabiliyorsunuz. Bilgiler şurada.

Yorumlar (2)
  1. Alper Rodoplu Alper Rodoplu

    Digiturk'un TV Guide'ı çok güzel ve başarılı bir uygulama. Özellikle de Digiplus kullananlar için. Dışarıdayken, izlemem gereken bir program olursa, kaydetme özelliğini kullanarak bu program aracılığıyla kaydetme komutunu gönderiyorum ve izliyorum. Ancak son bir kaç seferdir, aynı yayını 2 kere kaydettiğini tespit ettim. Bir düzeltme yapmaları gerekiyor bu konuda.

  2. üçünü de indirdim. eğer digiturk plus abonesi değilseniz birinci TV Rehberi uygulaması en başarılısı. birçok detay düşünülmüş ve mobil uygulama olarak oldukça kullanışlı. plus kutusu olanlar için digiturk'ün uzaktan kayıt servisi de cazip duruyor

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri