Ali Altuğ Koca'nın 1. Webrazzi Yaşı Kutlu Olsun!

Ali Altuğ Koca'nın 1. Webrazzi Yaşı Kutlu Olsun!

Webrazzi'nin ve Crenvo'nun temel taşlarından olan Ali Altuğ Koca'nın ekibimize katılmasının üzerinden bugün tam 1 yıl geçti. Tüm Webrazzi Network'ünde yazıları yayınlanan, tüm yazılım ihtiyaçlarımızı hayata geçiren ve yöneten, Crenvo müşterilerinin yakından tanıdığı Ali Altuğ Koca'nın 28 Ekim 2008'de başlayan Webrazzi serüveninde geldiği başarılı noktayı kendi adıma kolaylıkla görebiliyorum.

Kendisiyle Webrazzi'de yazar olarak başlaması için Kanyon'da ilk görüştüğüm gün sahip olduğu mütevaziliğinden halen bir parça bile kaybetmemiş olan Altuğ'nun, dönem dönem fikir ve düşünceleriyle benim için bile bir danışman rolü üstleniyor olması da aslında sahip olduğu potansiyeli ispatlıyor.

Altuğ'nun o dönemlerde Webrazzi ile başlayan yarı-zamanlı çalışma süreci bugün Crenvo'nun tam zamanlı bir parçası olarak devam ediyor ve hergün bize, sizlere ve müşterilerimize kattıkları ile birçok kişiye örnek olması gereken bir disiplin ve özveriyi de ortaya koyuyor.

1. Webrazzi yaşını dolduran Ali Altuğ Koca'ya tüm ekibimiz adına kariyerinde nice mutlu ve başarılı yıllar diliyor, ayrıca kendisine bizimle olduğu için de sonsuz teşekkürler ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.