Ali Altuğ Koca’nın 1. Webrazzi Yaşı Kutlu Olsun!

Webrazzi’nin ve Crenvo‘nun temel taşlarından olan Ali Altuğ Koca’nın ekibimize katılmasının üzerinden bugün tam 1 yıl geçti. Tüm Webrazzi Network’ünde yazıları yayınlanan, tüm yazılım ihtiyaçlarımızı hayata geçiren ve yöneten, Crenvo müşterilerinin yakından tanıdığı Ali Altuğ Koca’nın 28 Ekim 2008’de başlayan Webrazzi serüveninde geldiği başarılı noktayı kendi adıma kolaylıkla görebiliyorum.

Kendisiyle Webrazzi’de yazar olarak başlaması için Kanyon’da ilk görüştüğüm gün sahip olduğu mütevaziliğinden halen bir parça bile kaybetmemiş olan Altuğ’nun, dönem dönem fikir ve düşünceleriyle benim için bile bir danışman rolü üstleniyor olması da aslında sahip olduğu potansiyeli ispatlıyor.

Altuğ’nun o dönemlerde Webrazzi ile başlayan yarı-zamanlı çalışma süreci bugün Crenvo’nun tam zamanlı bir parçası olarak devam ediyor ve hergün bize, sizlere ve müşterilerimize kattıkları ile birçok kişiye örnek olması gereken bir disiplin ve özveriyi de ortaya koyuyor.

1. Webrazzi yaşını dolduran Ali Altuğ Koca’ya tüm ekibimiz adına kariyerinde nice mutlu ve başarılı yıllar diliyor, ayrıca kendisine bizimle olduğu için de sonsuz teşekkürler ediyorum.

Yorumlar (11)

 1. Hayırlı uğurlu olsun! Nice senelere ve nice kaliteli yazıları okumaya. Tekrar teşekkürler kaliteli içerik için.

  Cevapla
 2. Gerçekten oluşturduğu içerik ile webrazzi de çok güzel bir yeri var, bunun dışında bilmediğimiz arka planda da çok güzel işler yaptığı kesin. Daha güzel işler yapabilmesi dileğiyle… Tebrikler.

  Cevapla
 3. “Altuğ’nun, dönem dönem fikir ve düşünceleriyle benim için bile bir danışman rolü üstleniyor olması da aslında sahip olduğu potansiyeli ispatlıyor.”

  Vaay be Arda… Kendisini tanımam ancak sana bile bir “Danışman Rolü” üstleniyorsa demek ki gerçekten zeka ötesi bir arkadaş. 🙂

  Nice yıllara Altuğ…

  Cevapla
 4. Altuğu keyifle okuyoruz. 1. yılınız kutlu olsun.
  Tebrik ve teşekkürlerimle..

  Cevapla
 5. Tebrikler Altuğ, beraber nice yıllara inşallah 🙂

  Cevapla
 6. leblebi kafa |

  Nice mutlu webrazzi yıllarina

  Cevapla
 7. İnanamıyorum bu yazıyı nasıl atlamışım! İşin garibi Webrazzi kapısından girmişim bir de Seni kutlamadan çıkmışım 🙂

  Sevgili Altuğ;

  İnternetin eğlenceli ve en değerli yanlarıyla haşır neşir olacağın başarı dolu yıllar diliyorum!

  Geçmişten geleceğe yazılarını kutsuyorum 🙂

  Cevapla
 8. Severek yazilarini takip ediyoruz. Zaten sadece webrazzi icin degil teknorazzi’yi de sirtladigin icin tebrik ediyorum. Kariyerinde basarilar diliyorum..

  Cevapla
 9. 1. yaşın kutlu olsun umarım aynı başarılarını devam ettirirsin

  Cevapla
 10. Başarılı ve sonu gelmiş 1 sene, insanların yazdığı güzel yorumlar, bütün bunların sonunda takdir edilmek. Kariyerine güzel bir başlangıç ortim. Daha başarılı daha zor projelere inşallah. Tebrik ediyorum kardeşimi. Silikon vadisinin yatırımları bizimle olsun 🙂

  Cevapla

Bir Cevap Yazın