Webrazzi'ye Özel, Bilişim Zirvesi 2009'a 3 Davetiye!
Etkinlikler

Webrazzi'ye Özel, Bilişim Zirvesi 2009'a 3 Davetiye!

bilisim-zirvesiTürk İş Dünyasını yeni teknolojilerle buluşturmak idealiyle her yıl düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl 7-10 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları'nda gerçekleşecek. 4 gün sürecek olan etkinlikte Telekom, Kobi, E-sağlık, E-devlet, Savunmada Bilişim, Yeni Medya, Genç Zirve konularında oturumlar gerçekleştirilecek. Ana oturumların dışında hepsi kendi konusunda uzman şirketler, 3 farklı salonda kendi konularında sunularını yapıyor olacaklar.

Etkinlik programına bakacak olursanız çok çeşitli konularda faydalı sunular olduğunu göreceksiniz. Özellikle Perşembe günü Adobe Türkiye'den Barış Özcan'ın yapacağı "Zengin İnternet ve Yeni Nesil Medya Uygulamaları" ve Turkcell Bireysel Katma değerli Servisler Bölüm Başkanı Burak Öztaş'ın yöneteceği "Mobil Navigasyon ve Lokasyon Bazlı Servisler" sunuları Webrazzi okuyucularının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Yine Perşembe günü yapılacak "İnovasyon için İşbirliği" sunusuna Webrazzi okuyucularının da yakından tanıdığı MYK Medya CEO'su Serdar Kuzuloğlu konuşmacı olarak katılacak.

Yarın başlayacak olan etkinlik için Medyasoft, Webrazzi okuyucularına 3 adet davetiye hediye edecek. Yarın öğlene kadar burada ki formu dolduran okuyucularımız arasından seçilecek 3 şanslı kişiye davetiyeleri yarın öğleden sonra kuryeyle teslim edilecek.

Kişi başına 700 TL olan Bilişim Zirvesi '09 için ücretsiz davetiye kazanacak 3 kişiden birisi olmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz: http://www.medyasoft.com.tr/Content.aspx?CtID=141&RecID=572

Yorumlar (5)
 1. M. Hakan Deryal M. Hakan Deryal

  Ah zamanım olsaydı. Ah İstanbul'da olsaydım (:

 2. Burak Munevver Burak Munevver

  700 TL mı? Editör galiba yemekten önce yazdı bu haberi :)

 3. Koray Koray

  700Tl mi? höh yani!

 4. Bilişim Zirvesi'ne bir kişilik "Tam katılım" ücreti 700 TL'dir. Dikkat fuar ile karıştırmayınız.

  Bakınız :

  http://www.bilisimzirvesi.com.tr/09/kayit.html

 5. Arda Kural Arda Kural

  Daha önce katılmış birisi olarak söylüyorum 700 TL'lik bir etkinlik değil. Sene içerisinde buna benzeyen bir çok etkinlik yapılıyor ve ücretleri daha makul oluyor veya ücretsiz oluyor. Örneğin TBD'nin düzenlediği "Bilişim '09" etkinliği bu yıl 18-20 Kasım tarihlerinde yapılacak.