Webrazzi'ye Özel, Bilişim Zirvesi 2009'a 3 Davetiye!

Webrazzi'ye Özel, Bilişim Zirvesi 2009'a 3 Davetiye!

bilisim-zirvesiTürk İş Dünyasını yeni teknolojilerle buluşturmak idealiyle her yıl düzenlenen Bilişim Zirvesi, bu yıl 7-10 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul Tüyap Büyükçekmece Fuar ve Kongre Merkezi Toplantı Salonları'nda gerçekleşecek. 4 gün sürecek olan etkinlikte Telekom, Kobi, E-sağlık, E-devlet, Savunmada Bilişim, Yeni Medya, Genç Zirve konularında oturumlar gerçekleştirilecek. Ana oturumların dışında hepsi kendi konusunda uzman şirketler, 3 farklı salonda kendi konularında sunularını yapıyor olacaklar.

Etkinlik programına bakacak olursanız çok çeşitli konularda faydalı sunular olduğunu göreceksiniz. Özellikle Perşembe günü Adobe Türkiye'den Barış Özcan'ın yapacağı "Zengin İnternet ve Yeni Nesil Medya Uygulamaları" ve Turkcell Bireysel Katma değerli Servisler Bölüm Başkanı Burak Öztaş'ın yöneteceği "Mobil Navigasyon ve Lokasyon Bazlı Servisler" sunuları Webrazzi okuyucularının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Yine Perşembe günü yapılacak "İnovasyon için İşbirliği" sunusuna Webrazzi okuyucularının da yakından tanıdığı MYK Medya CEO'su Serdar Kuzuloğlu konuşmacı olarak katılacak.

Yarın başlayacak olan etkinlik için Medyasoft, Webrazzi okuyucularına 3 adet davetiye hediye edecek. Yarın öğlene kadar burada ki formu dolduran okuyucularımız arasından seçilecek 3 şanslı kişiye davetiyeleri yarın öğleden sonra kuryeyle teslim edilecek.

Kişi başına 700 TL olan Bilişim Zirvesi '09 için ücretsiz davetiye kazanacak 3 kişiden birisi olmak için hemen başvurunuzu yapabilirsiniz: http://www.medyasoft.com.tr/Content.aspx?CtID=141&RecID=572

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.