Grou.ps En Yetenekli PHP'cileri Ararken Webrazzi'yi Ele Geçirdi!
Genel

Grou.ps En Yetenekli PHP'cileri Ararken Webrazzi'yi Ele Geçirdi!

Bugün ve bu hafta boyunca Webrazzi'ye girdiğinizde birçok reklam alanında Emre Sokullu'nun kurucusu olduğu Grou.ps'un Türkiye'nin en yetenekli PHP'cilerini aradığı ilanlarını göreceksiniz. Ekibini genişletmek için harekete geçen Grou.ps'un bu kapsamda yazılım geliştiricilerin yanında sistem yöneticisi ve diğer çeşitli pozisyonlar için stajyer alımları da olacak.

Platform Engineer ve Internal Tools Developer pozisyonları için başvuru yapmak isteyen kişilere öncesinde bir online test uygulayan Grou.ps'un açık poziyonlarına grou.ps/needs_you adresinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi'de devreye aldığımız yeni bir reklam seçeneğinin de ilk kullanıcısı olan Grou.ps'a işe alım sürecinde başarılar dilerken bize gösterdikleri destek için de teşekkür ediyoruz.

Webrazzi "Çoklu Reklam" Hakkında:

Webrazzi.com'da en üstte yer alan 728*90, ilk yazıdan sonra yer alan 300*250 ve sağ kolonda yer alan 160*600 alanlarının hepsinin bir gün boyunca sabit gösterimi üzerine kurulu bir modeldir.

Söz konusu reklam alanlarının müsait olmasına göre sunabildiğimiz bu reklam modelinde ücretlendirme günlük 250 TL + KDV olarak yapılmaktadır.

Yorumlar (14)
 1. Prometheus Prometheus

  728*90 banner alanı reklam körlüğü nedeniyle pek görünmeyen bir alan. Tahminime göre Adsense dönüşümü de düşüktür o alanın. yeni reklam alanı yapmanız mantıklı. Ama hala reklam körlüğüne maruz kalıyor. Mesela ben yazıyı okumadan fark etmemiştim reklamı. Onu "Facebook'ta Webrazzi hayranı ol!'un altına çekip reklamları da yazı tabanlı yaparsanız sponsorlara çok daha fazla geri dönüş yapmış olursunuz diye düşünüyorum.

  1. Oldukça değerli bir geri bildirim oldu, teşekkürler.

  2. İlk bakışta ben de görmedim reklamları. Reklam bannerlarının tasarımıyla da alakalı biraz. Bannerler pek dikkat çekici değil açıkçası.

 2. Tuğca Eker Tuğca Eker

  "En yetenekli PHP'cileri" arıyorlar ancak, online mülakat tarzında eklemiş oldukları testle, istediklerini elde edebileceklerini sanmıyorum...

 3. Mafiamax Mafiamax

  Benim gibi Kaspersky Internet Security kullanıyorsanız reklam nedir bilmeyebilirsiniz :)

 4. Emin Fidan Emin Fidan

  Açıkçası ben de sn. Eker'ın dediğine katılıyorum. Grou.ps iş ilanı sayfasının dizaynı sanki amatörce hazırlanmış izlenimi veriyor. Bu başarılı girişimin daha nitelikli bir sayfa ile karşımıza çıkmasını beklerdim doğrusu.

 5. Emre Sokullu Emre Sokullu

  @Tugca @Emin zaten daha iyi olmak icin grou.ps/needs_you - hemen hemen her pozisyon icin [email protected] lutfen.

 6. Geecerken Geecerken

  İngilizce ne kadar bilmek şart? 2 pozisyon için başvuru yapılabilinir mi?

 7. İhsan Dişkan İhsan Dişkan

  Çalışma yeri Amerika mı İstanbul mu olacak belirtilmemiş?

 8. İhsan Dişkan İhsan Dişkan

  Çalışma yeri İstanbul mu Amerika mı belirtilmemiş?

 9. Abi 250 Tl çok değil mi günlük reklam için :)Yani 1 ay reklam verseler 7.500 Tl mi ödenecek ??

 10. Hidayet Dogan Hidayet Dogan

  Yarışma kısmını biraz açabilir misiniz? 2 hafta SF hoş bir teklif :) "Yarışma" ile iligli bazı sorular: Kaç kişi? Her başvuran mı? Sadece 1 kişi mi? Sadece işe alınacak kişi mi? Değerlendirme neye göre? (Başvuru forumundaki soruların çoğu yoruma çok açık).

  Bir de başvuracak kişiler için kiminle, nerede, nasıl (ortam, şirket, yer, şartlar, sunulanlar, istenilenler) çalışacaklarına dair küçük bilgiler verilse daha faydalı olur. Örneğin "Google'da çalışacaksın" denildiğinde güzel fakat hangi Google? Google Irlanda mı? Google UK mı? Yoksa Youtube Inc mi? Çay ücretsiz mi? gibi... :)

 11. Tekin Tatar Tekin Tatar

  Cok yaratıcı ve odaklı bir is arama ilanı olmus. Emre ile bugun TC50de karsilastigimizda bahsetmisti. Ben ilgi duyanlarin mutlaka basvurmalari gerektigini dusunuyorum. GROU.PS cok iyi yolda. Bu takimda gorev alacak arkadaslar cok buyuk tecrube kazanirlar.

 12. alıntı "İstanbul ofisinde geliştirilen ve her gün daha büyük kitlelere ulaşan GROU.PS, yeni PHP uzmanlarını arıyor. İyi derecede İngilizce gerektiren acık pozisyonlarımız şunlar:"

  çalışma yerinin istanbul olacağını düşünüyorum.

  grou.ps umarım aradığı yeteneklere kavuşur ve başvuran arkadaşlara da başarılar diliyorum.