Grou.ps En Yetenekli PHP'cileri Ararken Webrazzi'yi Ele Geçirdi!

Bugün ve bu hafta boyunca Webrazzi'ye girdiğinizde birçok reklam alanında Emre Sokullu'nun kurucusu olduğu Grou.ps'un Türkiye'nin en yetenekli PHP'cilerini aradığı ilanlarını göreceksiniz. Ekibini genişletmek için harekete geçen Grou.ps'un bu kapsamda yazılım geliştiricilerin yanında sistem yöneticisi ve diğer çeşitli pozisyonlar için stajyer alımları da olacak.

Platform Engineer ve Internal Tools Developer pozisyonları için başvuru yapmak isteyen kişilere öncesinde bir online test uygulayan Grou.ps'un açık poziyonlarına grou.ps/needs_you adresinden ulaşabilirsiniz.

Webrazzi'de devreye aldığımız yeni bir reklam seçeneğinin de ilk kullanıcısı olan Grou.ps'a işe alım sürecinde başarılar dilerken bize gösterdikleri destek için de teşekkür ediyoruz.

Webrazzi "Çoklu Reklam" Hakkında:

Webrazzi.com'da en üstte yer alan 728*90, ilk yazıdan sonra yer alan 300*250 ve sağ kolonda yer alan 160*600 alanlarının hepsinin bir gün boyunca sabit gösterimi üzerine kurulu bir modeldir.

Söz konusu reklam alanlarının müsait olmasına göre sunabildiğimiz bu reklam modelinde ücretlendirme günlük 250 TL + KDV olarak yapılmaktadır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.