CrunchPad Kasım Ayında Gelecek Gibi...

Apple Tablet'in çıkış tarihine dair güçlü duyumlardan sonra, şimdi de CrunchPad'in Kasım ayında çıkacağında dair sesler yükseliyor. Daha önce internete sızan resimleri ve prototip haberlerimizin üzerine, Temmuz ayı başında 1 ay gibi bir sürede CrunchPad prototipinin hazır olacağı bilgisini almıştık.

Şimdi ise Singapur'lu Fusion Garage adlı geliştirici Kasım ayında CrunchPad'in hazır olacağını paylaştı. Bu habere göre noel ile başlayan alışveriş çılgınlığına girmesi istenilen ürün Kasım ayı dolaylarında satışa sunulacak.

Fusion Garage kurucusunun yaptığı açıklamaya göre de bu ürün Apple'in tabletine nazar etmeyecek, çünkü CrunchPad web'i temel alırken, Apple Tablet ise uygulama temelli bir ürün olacak.

Bir kısmı daha önce de bilinen tablet pc'inin özelliklerini tekrar sıralayacak olursak, 1.19 kg, 1.6 GHz Intel Atom işlemci, 1 Gb ram, USB portu, dahili WiFi ve 3G bağlantı desteği ile mobil genişbant için bir portu bulunacağını söyleyebiliriz. Burada dikkat çeken yenilik 3G bağlantısının eklenmiş olması ancak daha önce 300$ dolaylarında beklenen CrunchPad'in fiyatı şimdi 400$ civarında konuşuluyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.