CrunchPad Kasım Ayında Gelecek Gibi...
Teknoloji

CrunchPad Kasım Ayında Gelecek Gibi...

Apple Tablet'in çıkış tarihine dair güçlü duyumlardan sonra, şimdi de CrunchPad'in Kasım ayında çıkacağında dair sesler yükseliyor. Daha önce internete sızan resimleri ve prototip haberlerimizin üzerine, Temmuz ayı başında 1 ay gibi bir sürede CrunchPad prototipinin hazır olacağı bilgisini almıştık.

Şimdi ise Singapur'lu Fusion Garage adlı geliştirici Kasım ayında CrunchPad'in hazır olacağını paylaştı. Bu habere göre noel ile başlayan alışveriş çılgınlığına girmesi istenilen ürün Kasım ayı dolaylarında satışa sunulacak.

Fusion Garage kurucusunun yaptığı açıklamaya göre de bu ürün Apple'in tabletine nazar etmeyecek, çünkü CrunchPad web'i temel alırken, Apple Tablet ise uygulama temelli bir ürün olacak.

Bir kısmı daha önce de bilinen tablet pc'inin özelliklerini tekrar sıralayacak olursak, 1.19 kg, 1.6 GHz Intel Atom işlemci, 1 Gb ram, USB portu, dahili WiFi ve 3G bağlantı desteği ile mobil genişbant için bir portu bulunacağını söyleyebiliriz. Burada dikkat çeken yenilik 3G bağlantısının eklenmiş olması ancak daha önce 300$ dolaylarında beklenen CrunchPad'in fiyatı şimdi 400$ civarında konuşuluyor.

Yorumlar (3)
  1. Turan Gürler Turan Gürler

    Bu yazının webrazzi ile ilgisini anlayamadım, bugün içerisinde yazılan diğer yazıların da. :(

    sanırım rss ler karıştı :) webrazzi olarak geldi de rss e

  2. Yedincisenol Yedincisenol

    Dört gözle bekliyorum. Harika görünüyor Fiyatı ise şaşırtıcı...

  3. Muhteşem bir ürün daha geliyor apple'dan. Apple'ı Apple yapan zaten böyle orjinal ürünler. Ürünlerinin birbiriyle bağlantılı ve sorunsuz bir şekilde uyumlu çalışması. Ben fiyat konusunda pek fazla şaşkın değilim. Sonuçta bu kalite ve orjinalliğin de bir fiyatı olması gerek. Değmez mi :D