Sony'de PS3 Slim Hazırlıkları Başladı
Teknoloji

Sony'de PS3 Slim Hazırlıkları Başladı

ps3-slim

E3 fuarından beri Sony'deki hareketlilik devam ediyor. PSP Go'nun satışa sunulmasının ardından ana oyun geliştiricilerden olan Activision PS3'ye dair şikayet sesleri yükselmişti. Son söylenti ise Sony'nin PS3'ün Slim versiyonunun üretimini için Çinli iki firmayla anlaştığı ve önümüzdeki aydan itibaren Slim'in raflardaki yerini alacağı yönünde. Daha önce teknoloji bloglarında PS3 Slim'e dair çeşitli resimler yayınlanmıştı. PS3'ün Slim versiyonunun çıkmasına zaten kesin gözüyle bakılıyor. PS3 Slim'in çıkışıyla birlikte oyuncuların uzun süredir beklediği fiyat indirimininde gerçekleşmesi bekleniyor.

Çince teknoloji bloglarının Sony'ye dair yaptığı haberlerin genelde doğru çıktığı göze alındığında, Slim'in Temmuz'da olmasa bile çok yakın bir zamanda satışa sunulacağı fikri ağır basıyor. Sony'nin fiyat indirimi yapmamasına sadece oyun severlerin değil oyun yapımcılarınında isyan etmesi belki takvimlerin hızlanmasına sebep olmuş olabilir.

Yorumlar (1)
  1. sonunda bu akşam bağdat caddesi'nde görebileceğiz ps3 slim'i. bu akşam caddede sony center'da 22de turnuva başlayacakmış ve kazanana ilk ps3 slim hediye edilecekmiş. yeterince heycanlı göründü bana :)