KimGelsin.com: Kim gelsin isterseniz onu getiriyor! (davetiye mevcut)

KimGelsin.com: Kim gelsin isterseniz onu getiriyor! (davetiye mevcut)

kg_logoeTohum'un finale kalan girişimlerinden olan KimGelsin.com kısa süre önce yayınına başladı. Her ne kadar henüz kapalı beta aşamasında olsa da, servis "işte böyle olmalı" dediğim türden girişimler arasındaki yerini aldı. Arayüzleri, kullanım kolaylığı ve odaklandığı alan ile değerlendirildiğinde ülkemizde fazla göremediğimiz türden kaliteli bir Web 2.0 tadı sunuyor.

Kullanıcılarının "gelmesini" talep ettikleri sanatçıları ilgili kişi ve kurumlara bildirerek aslında bir tür "pazar araştırması" paylaşımı yapan KimGelsin.com, bunun yanında farkında olarak ya da olmayarak oluşturduğu "fan club" ortamıyla da ülkemizdeki popüler sanatçı ve grupları belirlemiş oluyor. Konser etkinliklerini de "Kim Geliyor" adı altında listeleyen servis, bilet satışını da Biletix üzerinden yapıyor.

kimgelsin_screen11

Kritik çoğunluğu yakalayabilirse kaliteli ve değer yaratan bir servis olacağına inandığım KimGelsin.com'un arkasında ise girişimcileri Mohaç Yücel, Ceren Yücel, Selçuk Uzun ve Volkan Çınar bulunuyor.

Yazımın başında belirttiğim gibi kapalı beta yayınını sürdürmekte olan KimGelsin.com'a üye olup siz de öncelikle başarılı arayüzleri test edip sonrasında gelmesini istediğiniz sanatçılar için çoğunluğa dahil olmak isterseniz Webrazzi için verilmiş olan 200 kişilik davetiyeden birisine sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bu formdaki ilgili alana e-posta adresinizi yazmanız. Davetiyeniz belirli bir katılım sayısından sonra adresinize gönderilecektir.

Davetiye talebi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz: http://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=cjI1aGI0RDFOTEVfbmZmTzZIeFpJVGc6MA..

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.