Webrazzi.TV tekrar yayında!
Genel

Webrazzi.TV tekrar yayında!

Şu an itibariyle Webrazzi.TV'yi yayına almış bulunuyoruz. Webrazzi.TV adresi üzerinden yayın yapacak olan ve kendi çekeceğimiz videoların yanında, okuyucularımızdan gelecek girişim demolarının ve sektörümüzle ilgili beğendiğimiz farklı videoların da yer alacağı servisimiz dikey sade bir video sitesi gibi düşünülebilir.

Wordpress üzerine kurduğumuz ve Webrazzi temasını baz aldığımız Webrazzi.TV'de şu an için Vimeo'yu video barındırma için kullanıyoruz. Eğer bir girişiminiz varsa ve demo videosunu yayınlamak isterseniz YouTube dışında (malum Türkiye'de engelli) bir video sitesine gönderebilir (tercihen Vimeo) ya da bir paylaşım sitesine dosyayı gönderip (mesela Rapidshare) bize Webrazzi.TV'deki "Video Gönder" formundan bilgi verebilirsiniz. Değerlendirdikten sonra Webrazzi.TV üzerinden sizin için videonuzu yayınlayabiliriz. Eğer ilgimizi fazlasıyla çeken bir girişim olursa Webrazzi'de incelemeye de alabiliriz.

Sadece amaca yönelik bir yapı oluşturmaya çalıştığımız Webrazzi.TV'de bizler de kendi çekimlerimizi yapıyor olacağız ve Televidyon'dan hatırlayacağınız tarzda Webrazzi.TV videolarını sistemimize katmaya devam edeceğiz.

Bu tür videoları bazen kendimiz çekerken, bazen de anlaşmalı olduğumuz ve yakın zamanda haberdar olacağınız yapım şirketi sponsorumuzun profesyonel ekibinin desteğini alıyor olacağız.

Kısacası Webrazzi.TV'de paylaşmak istediğimiz ve Webrazzi/Teknorazzi içeriğine uygun her türlü içeriği bulabileceksiniz. Bazen anlık olarak bir sohbette cep telefonumuzla çektiğimiz bir videoyu bile görebileceksiniz.

Teknorazzi'nin ürün incelemeleri, Webrazzi'nin önümüzdeki günlerde programı açıklanacak olan Webrazzi Gündem etkinlikleri ve bilimum bizden konular Webrazzi.TV'de olacak.

Sözü daha fazla uzatmadan bugün deneme amacıyla çektiğimiz ama bakınca fena da olmadı diyerek yayınlamaya karar verdiğimiz ilk videomuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Yorumlar (9)
 1. Mehmet Alp Mehmet Alp

  Hayırlı olsun,Ayrıca kendi video'muzu gönderebiliyor olmamız çok güzel,girişimciler için güzel bir fırsat..

 2. Önder Eren Önder Eren

  Hayırlı uğurlu olsun. Bu sefer uzun soluklu olmasını diliyorum.

  Madem yayına geçti diyerek hemen kendi videolarımızı da gönderdim. :)

 3. işte olay budur, çok güzel olmuş, ellerinize sağlık.

 4. Daily News Daily News

  Hayırlı olsun. Ardanın bu sefer işi daha ciddi yapacakmış gibi bir havası var.

  Ha birde Televidyona kapak olmuş gibi geldi sanki bana. ;)

 5. Abdullah Özgün Abdullah Özgün

  Hmm. Televidyon'daki yayın neden durdu şimdi anlaşıldı :)

 6. Hayırlı olsun.

 7. Senem Toprak Senem Toprak

  Gerçekten iyi olmuş Arda, elinize sağlık.

 8. Enes Meydan Enes Meydan

  hayırlı olsun..

 9. Cazcaz.net Cazcaz.net

  Uzun zamandır beklediğim güzel bir haber. Yeni videoları -özellikle röportaj- heyecanla bekliyorum.