Xtranormal ile 3D video yaratmak çok kolay

Xtranormal, son zamanlarda gördüğüm en etkileyici ve eğlenceli servislerden bir tanesi. Site, kullanıcıların kolayca 3D animasyon videoları yaratmalarını sağlıyor. 

Xtranormal, son zamanlarda gördüğüm en etkileyici ve eğlenceli servislerden bir tanesi. Site, kullanıcıların kolayca 3D animasyon videoları yaratmalarını sağlıyor.  Xtranormal’ın iyi tasarlanmış ve kolay öğrenilebilen bir arayüzü var.

Bir video yapmaya başladığınızda ilk olarak yaratmak istediğiniz karakterlerin görünümlerini ve sahnenin arka fonunu belirliyorsunuz. Daha sonra sıra senaryo yazmaya geliyor. Karakterlerin konuşmalarını diyalog halinde arayüzde belirlenen yerlere yazıyorsunuz. Sitenin yapay konuşma sentezleyicisi sayesinde yarattığınız karakterler  diyaloğu seslendiriyorlar.  Karakterlerin konuşurken yaptıkları mimikler ve hareketler hatta animasyondaki kamera açıları bile Xtranormal’in ara yüzünden ayarlanabiliyor.

Xtranormal’in yapay konuşma sentezleyicisi Türkçe’yi desteklemiyor, fakat İngilizce’nin yanında Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca ve Japonca desteklenen diller arasında yer alıyor. Xtranormal üzerinde yaratılmış videolara bu linkden ulaşabilirsiniz.

Xtranormal, insanın başında saatlerini kolayca harcayabileceği çok eğlenceli bir servis. Yasaklamalarla canımızın çok sıkıldığı bu haftada, umarım Xtranormal herkes için güzel bir eğlence olur.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.