Webrazzi'de çalışmak ister misiniz? [2008]

Webrazzi'de çalışmak ister misiniz? [2008]

Webrazzi'de 2 yılı aşan süredir sizlerle Türkiye ve dünyadan Web 2.0 gelişmelerini paylaşıyoruz. Bu süreçte Webrazzi'nin okuyucu kitlesindeki büyüme ve buna bağlı oluşan sektör ilgisi ile günlük iş yükü fazlasıyla artmıştır ve artmaya devam etmektedir.

Diğer taraftan sektörün özellikle dünyadaki gelişmelerini anlık olarak takip etmek ve önemli saydığımız gelişmeleri filtreleyerek okuyucularımızla paylaşmak da çok daha büyük önem teşkil etmeye başlamıştır.

Ancak şöyle bir konu var ki şu anki insan kaynağımız ve kadromuzla Webrazzi'de istediğim kadar çok konuda detaylı ve geniş incelemeler yapmamız mümkün olamamaktır ve inanıyorum ki bunu aşarak çok daha geniş içerik sunmamız gerekmektedir. Bu geniş içerik çok daha fazla günlük inceleme ve analiz yazısı olacağı gibi teknik anlamda da gelişmeleri bünyesinde barındırmalıdır. Ayrıca mevcut haber kritelerimizde uyguladığımız filtrelemeyi de bir ölçü hafifleterek kalite prensibinde fark yaratmadan çeşitliliği sağlamamız gerekmektedir.

Bu sebeple uzun süredir üzerinde çalıştığım bir model için bugün itibari ile harekete geçiyoruz.

Bu kapsamda Webrazzi artık Crenvo ofisinde ve şirketin yapısı dahilinde hizmet verecek ve bunun için kendi ekibini genişleterek oluşturacaktır.

Webrazzi'de çok daha geniş bir kaynak oluşturmak ve hizmet sağlamak, bunun yanında Türkiye'de bugün sahip olduğumuz konumu güçlendirerek büyümek için bizimle çalışmak ister misiniz?

Tam ya da  yarı zamanlı olarak Webrazzi'de ve/veya Crenvo bünyesinde çalışmak isterseniz aşağıda size uygun pozisyonu seçerek bizimle iletişime geçiniz.

Her pozisyon ile ilgili adaylardan istenilen bilgiler ve başvuru şekli ilan detayında özel olarak belirtilmiştir.

Tam zamanlı çalışmalarda Crenvo'nun İstanbul Kalamış'taki ofisinde, yarı zamanlı çalışmalarda ise adayın tercihine göre evden ya da Crenvo ofisinden çalışılması beklenmektedir.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.