Webrazzi'de çalışmak ister misiniz? [2008]
Genel

Webrazzi'de çalışmak ister misiniz? [2008]

Webrazzi'de 2 yılı aşan süredir sizlerle Türkiye ve dünyadan Web 2.0 gelişmelerini paylaşıyoruz. Bu süreçte Webrazzi'nin okuyucu kitlesindeki büyüme ve buna bağlı oluşan sektör ilgisi ile günlük iş yükü fazlasıyla artmıştır ve artmaya devam etmektedir.

Diğer taraftan sektörün özellikle dünyadaki gelişmelerini anlık olarak takip etmek ve önemli saydığımız gelişmeleri filtreleyerek okuyucularımızla paylaşmak da çok daha büyük önem teşkil etmeye başlamıştır.

Ancak şöyle bir konu var ki şu anki insan kaynağımız ve kadromuzla Webrazzi'de istediğim kadar çok konuda detaylı ve geniş incelemeler yapmamız mümkün olamamaktır ve inanıyorum ki bunu aşarak çok daha geniş içerik sunmamız gerekmektedir. Bu geniş içerik çok daha fazla günlük inceleme ve analiz yazısı olacağı gibi teknik anlamda da gelişmeleri bünyesinde barındırmalıdır. Ayrıca mevcut haber kritelerimizde uyguladığımız filtrelemeyi de bir ölçü hafifleterek kalite prensibinde fark yaratmadan çeşitliliği sağlamamız gerekmektedir.

Bu sebeple uzun süredir üzerinde çalıştığım bir model için bugün itibari ile harekete geçiyoruz.

Bu kapsamda Webrazzi artık Crenvo ofisinde ve şirketin yapısı dahilinde hizmet verecek ve bunun için kendi ekibini genişleterek oluşturacaktır.

Webrazzi'de çok daha geniş bir kaynak oluşturmak ve hizmet sağlamak, bunun yanında Türkiye'de bugün sahip olduğumuz konumu güçlendirerek büyümek için bizimle çalışmak ister misiniz?

Tam ya da  yarı zamanlı olarak Webrazzi'de ve/veya Crenvo bünyesinde çalışmak isterseniz aşağıda size uygun pozisyonu seçerek bizimle iletişime geçiniz.

Her pozisyon ile ilgili adaylardan istenilen bilgiler ve başvuru şekli ilan detayında özel olarak belirtilmiştir.

Tam zamanlı çalışmalarda Crenvo'nun İstanbul Kalamış'taki ofisinde, yarı zamanlı çalışmalarda ise adayın tercihine göre evden ya da Crenvo ofisinden çalışılması beklenmektedir.

Yorumlar (6)
 1. bloglar içerisinde en dinamik ve iyi bir kitleye seslenen bir blogta yazar olmak güzel birşey olsa gerek kolay gelsin hepimize bunu hakedenlere:)

 2. Pasacocugu Pasacocugu

  pisho geldim, ben de aynı soruyu merak etmiştim de dün erinmiştim yazmaya:) bugün erindiğimi bile yazacak kadar canlıyım.

 3. "Genel Başvuru" kısmı için aranan şartlar nedir? bu yazıların illaki ofiste mi yazılması lazım? evimden yazamaz mıyım? yeterlilik konusunda test yapılacak mı?

  bunların cevabını bir bilsem.. 8-)

 4. Önder Sürmeli Önder Sürmeli

  Webrazzi için umarım çok daha iyi olur. Ekibe katılacak kişiler severek takip ettiğim webrazziye daha çok değer katacaklardır buna eminim.

 5. Barış Barış

  Şuanda Roche A.Ş de HR bölümünde stajyer olarak haftanın 3 günü çalışıyorum.

  Ama webrazzide stajyer yada analitik düşünme(beyin fırtınası) gibi bir bölümde görev almak isterim.

 6. Özgür Kiliç Özgür Kiliç

  Webrazzi inşallah bu açılımla daha iyi olacak.

  Arda KUTSAL'ı webrazzide tespit ettiği zayıflıktan dolayı tebrik ediyorum.

  Kolay gelsin webrazzi