OrtaKantin.com yenilendi ve yola devam ediyor

OrtaKantin.com yenilendi ve yola devam ediyor

Tüm dünyadaki Türk öğrencilerin ortak bir platformda iletişim kurabilmelerini amaçlayan OrtaKantin.com'da tasarım yenilenmesi ve devamında gelen bir seri gelişmeden haberdar oldum.

Expodea'nın girişimi olan ve 2005 yılından beri yayın yapan OrtaKantin.com yeni tasarımı ile daha kullanılabilir olmayı hedefliyor.

Facebook rüzgarının estiği dönemlerde trendi biraz düşen OrtaKantin.com devam eden süreçte popülaritesini artırarak büyümeyi sürdürmüş.

Özellikle son dönemlerde yayına aldıkları Kantin TV ile öğrencilerin çektikleri videoları kendi üniversite kanalları üzerinden paylaşmalarına olanak sağlayan servis, bu sayede bünyesine yeni bir model de dahil ederek güçlenmiş.

OrtaKantin.com ile ilgili aldığım bir diğer haber de şirketin bugünlerde özellikle üniversite çevresindeki outdoor alanlarda reklam kampanyalarına başlayacağı yönünde oldu. Şirketin devam eden yatırım alma görüşmeleri kapsamında bu tür bir kampanya sürecinin başlamasına çok şaşırmamak gerekiyor.

Türkiye'de üniversite öğrencileri arasındaki en popüler sosyal ağlardan biri olan OrtaKantin.com'un bu gelişimi ülkemizde sosyal alanda güzel işler yapan şirketlerin varlığını hissetmek adına benim açımdan oldukça önemli. Her ne kadar Expodea Almanya merkezli çalışıyor olsa da Türkiye pazarını etkiliyor olarak değerlendirmek gerekiyor.

OrtaKantin.com'u henüz incelemediyseniz geçmişteki Webrazzi yazılarını inceleyebilir ya da direkt siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.