HemAlHemSat.com'dan şaka gibi bir hareket

HemAlHemSat.com'dan şaka gibi bir hareket

HemAlHemSat.comDoğan Grubu'nun bilimum internet girişimlerinden çıkmaya başladığını biliyoruz. eKolay ve buna bağlı web varlıklarının satışı ile ilgili haberi Webrazzi'de vermiştik, aynı şekilde OnPunto'un kapatıldığını biliyoruz. HemAlHemSat.com'un da kapatıldığını ve tüm ekibinin tasfiye edildiğini duymuştuk. İşte tam da bununla ilgili şaka gibi bir durumdan haberdar oldum.

Aldığım duyumlara göre şirket önce HemAlHemSat.com bünyesindeki tüm personeli tazminatlarını ödeyerek işten çıkartmış ve siteyi kapatma kararı almış. Ancak sonradan haberin piyasaya düşmesi ile şirkete "Neden kapatıyorsunuz biz HemAlHemSat.com'u satın alırdık" gibi bir talep gelmiş.

Bunun üzerine şirket yetkilileri işten çıkarttıkları personeli geri göreve çağırmış ve siteyi aktif olarak çalışır gibi devrede tutmuş.

Benim bugüne kadar OnPunto'nun kapatılma şeklini de gölgede bırakacak en komik davranış olarak duyduğum bu hareketi Webrazzi üzerinden tarihe geçiyorum. Yorumu ve eğer işin içinde olan birileri varsa doğrulamayı da sizlere bırakıyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.