İzlesene.com'un API desteği devreye girdi

İzlesene.com'un API desteği devreye girdi

İzlesene.com'un kendi video sitesini kurmak isteyen ya da uygulamalarında video özelliklerini desteklemek isteyen kişiler için hazırladığı video API'si devreye girdi. İzlesene.com altyapısını kullanan ve geliştiricilerin hızlı video çözümleri geliştirebilmesini sağlayan servisin son derece değerli olacağını düşünüyorum.

Türkiye'de daha önce benzerini duymadığım bu uygulama ile bence en önemlisi girişimcilerin üzerindeki sunucu yükü alınmış oluyor.

İzlesene.com yetkililerinden aldığım bilgiye göre API'yi devreye almaları ile birlikte API seri numarası isteyen 20'e yakın kullanıcı olmuş.

API kapsamında oldukça geniş seçenekler sunan İzlesene.com'un detaylı API sayfalarına ve örnek uygulamasına da site üzerinden ulaşabilirsiniz.

Özellikle belirtmek isterim ki, benim bu API desteği birlikte daha fazla video sitesi açılması gibi bir hayalim ya da isteğim yok. Video desteği olan inovatif uygulamalar ve video üzerine kurulu verimli araçlar API desteği ile hayata geçirilebilecek ve dikkatimi çekecek girişimler olacaktır.

Önemli bir fırsat ve imkan olarak gördüğüm İzlesene.com video API'sini kullanan geliştiricilerden çıkan uygulamaları hep birlikte takip ediyor olacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.