İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü'nden E-Fikrim Proje Yarışması

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü'nden E-Fikrim Proje Yarışması

E-FikrimİTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından organize edilen ve ülkemizin önde gelen internet şirketleri tarafından desteklenen "E-Fikrim Proje Yarışması" için başvuru süreci devam ediyor.

18 Nisan'a kadar sürecek olan başvuru süresince Türkiye'nin tüm üniversitelerinden ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri yarışmaya internet tabanlı iş fikirlerini gönderebilirler ve aralarında GittiGidiyor, Embrio, Nokta, YemekSepeti gibi önemli şirketlerden kurucu ve yetkililerin olduğu jüriye sunumlarını yapabilirler.

Yarışmanın ana amacı iş fikirlerini hayata geçirmiş değerli jüri üyeleri ile fikir sahibi öğrencileri biraraya getirmek ve bu iki taraf arasındaki köprü görevini görmek. Fikir sahipleri için tecrübeli girişimcilerin önerilerinin değerli olacağı kesin ve sağlanacak bağlantı ile de öğrencilere bir fırsat doğabileceği ortada.

Fikir sahipleri eğer finale kalabilirlere sunumlarını 3 Mayıs günü gerçekleştirilecek olan "E-Fikrim Günü" kapsamında yapacaklarmış.

Bunun yanında yarışmada finale kalan ve sunum yapmaya hak kazanan fikir sahipleri arasından dereceye girenlere ödül olarak (1.) dizüstü bilgisayar, (2.) cep bilgisayarı ve (3.) cep telefonu veriliyor olacakmış.

Fikir sahibi öğrencilerin Türkiye'nin önemli şirketlerinin yetkilileri ile biraraya gelmesi için değerli gördüğüm E-Fikrim yarışmasına yazımın başında da belirttiğim gibi katılım için yaklaşık son 1 haftanın içindeyiz. Eğer bir iş fikriniz varsa önemli görüşler alabilmeniz ve fikrinizi oldukça değerli üçüncü şahısların gözünden değerlendirebilmeniz için başvurunuzu yapmanızı öneririm.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.