Webrazzi sponsorlarına teşekkürler!
Genel

Webrazzi sponsorlarına teşekkürler!

Webrazzi'ye sponsor olarak bizlere sağladıkları destek ve Webrazzi'nin bugünkü konumuna gelmesinde koydukları katkı için aşağıda adı geçen değerli internet şirketlerine buradan teşekkür etmek istiyorum.

 • Nokta - Türkiye'nin izlesene.com, blogcu.com, sinemalar.com ve fotokritik.com gibi birçok lider web girişiminin sahibi ve örnek yeni nesil kurumsal yapısıyla hem ülkemiz hem de çalışanları için fazlasıyla değerli olan bir  şirkettir. Nokta, gerçekleştirdiği satın alma ve yatırımlarla Türkiye internet pazarına en büyük katkıyı sağlayan şirketlerdendir.
 • Kurumsal Haberler - Türkiye'nin internet tabanlı en geniş basın bülteni servisidir. Yeni nesil web ve internetin sağlayacağı katma değere inanan şirketler için mutlaka değerlendirilmesi gereken geniş bir ağ yayıncısıdır. Eğer henüz internetin şirketinizi doğru kitlelere ulaştırmak için sağladığı nimetleri keşfetmediyseniz KurumsalHaberler.com'a ulaşmanızı öneririz.
 • Octeth - Dünyanın en popüler "email marketing" yazılımlarından OemPro'nun yaratıcısı ve şu günlerde yeni versiyonu üzerinde çalışılan Wridea gibi yeni nesil ürünler ile global pazarlarda adından söz ettirmiş İstanbul merkezli inovatif bir şirkettir. Kısa süre önce yayına aldıkları web tabanlı çözümleri SendLoop ile daha da büyüyeceklerine gönülden inanıyorum. E-Pazarlama aktiviteleriniz için mutlaka değerlendirmenizi öneririm.
 • Sevenload - Almanya'nın en büyük içerik paylaşım servislerinden olan Sevenload, Türkiye pazarına da giriş yapmaya hazırlanmaktadır. Almanya'nın en büyük portallarından T-Online ile gerçekleştirdikleri işbirliği ile servisin video kanallarında yayınlanmakta olan interaktif yayınlar T-Online üzerinden de kullanıma sunulmaktadır. Servisin Türkçe versiyonuna tr.sevenload.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 • GittiGidiyor - Türkiye'nin en büyük e-ticaret platformu olan GittiGidiyor, aynı zamanda Türkiye'nin internet pazarında gerçekleşen en büyük global yatırımın da parçası olmuştur. eBay ile gerçekleştirilen ortaklık kapsamında dünyanın en değerli internet varlığı ülkemiz pazarında yerini almıştır.

Sponsorlarımızın yanında 2 aydır Webrazzi'nin en değerli alanında reklamveren olarak desteğini gösteren Eleman24.com'a da özel bir teşekkür etmek istiyorum. Eleman.com.tr adresi üzerinden de hizmet vermekte olan şirket, iş ilanlarının yanında bayilik, franchising, eğitim, kurs etkinlikleri gibi çeşitli alanlarda da içerik barındırmaktadır. Hem iş arayanlar, hem eleman arayanlar, hem girişimciler, hem de yatırımcılar için değerli olabilecek Eleman24.com'u henüz incelemeyenlere kesinlikle öneririm.

Elbette geçmişte bizimle birlikte olan sponsor ve reklamverenlerimize de tekrar teşekkür etmek istiyorum. Webrazzi'de bugüne kadar yer almış ve desteğini sağlamış şirketlerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de Webrazzi'ye sponsor olmak isterseniz Reklam/Sponsorluk sayfalarımızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçerek alternatif seçeneklerinizi görüşebilirsiniz.

Webrazzi'nin Webrazzi Kariyer bölümünü de bu fırsatla bir kez daha hatırlatmak isterim. Yüzlerce özgeçmiş incelemek yerine sunduğunuz iş pozisyonuyla ilgili birkaç değerli adaya ulaşmayı hedefleyen iş verenler için etkili olacağını düşünüyorum.

Son olarak en büyük teşekkürü elbette Webrazzi okuyucularına iletmek istiyorum. Webrazzi'ye en büyük desteği sağlayan siz Webrazzi okuyucuları sayesinde bugün en popüler Türkçe Web 2.0 blogu olan Webrazzi, global boyuttaki haber servisleri ve blogların yanında önemli girişimci ve yatırımcıların da Türkiye'deki kaynağı ve kontak noktası haline gelmiştir.

Siz okuyucularımız ve sponsorlarımızın sağladığı destek sayesinde önümüzdeki dönemlerde Webrazzi çatısı altında daha geniş yazar kadrosu, önemli etkinlik organizasyonları ve video programlar (Webrazzi TV - ilk kez duyuruyorum ancak belirtmek isterim ki henüz anlaşmaları tamamlanmış değil) ile gelişimimizi sürdürüyor olacağız.

Webrazzi ile ilgili her türlü işbirliği, görüş ve önerilerinizi iletişim formumuz üzerinden bize ulaştırabileceğinizi tekrar hatırlatmak isterim.

Bizimle birlikte olan ve desteğini her fırsatta gösteren herkese Webrazzi ve kendim adına çok teşekkür ediyorum.

Yorumlar (6)
 1. Kurumsalhaberler.com Kurumsalhaberler.com

  İş dünyası genelde şu bakış açısını benimsemiş durumda; "Önce ben kazanayım"

  İnternette yapılan işlerde/yayıncılıklarda ise bu kural geçerli değil. Önce kullanıcı/okuyucu kazansın diye düşünmek gerekiyor. Bunun için yapılacak B2B çalışmalarının da bu bakış açısıyla yapılması gerekiyor. Ancak bu vizyona sahip çok da fazla şirket yok.

  Bizce webrazzi.wpengine.com internette gücün kullanıcıda olduğu mesajını, incelediği sitelere getirdiği yorumlar ve internet dünyasına sunduğu bakış açısıyla vermiştir.

  kurumsalhaberler.com ile ilgili olumlu yorumların için teşekkür ediyoruz.

 2. Onur Almişlar Onur Almişlar

  Bizde size teşekkür ediyoruz Arda Bey.Emeğinize sağlık.İyi çalışmalar.

 3. Ekim, hem bugün yazacak çok konu çıktı, hem de toplantı fazla yoktu :)

 4. Arda bugün coştun, bir günde dört post birden :)

  Şaka bir yana, bu işi hakkıyla yaptığın için çok daha fazlasını hak ediyorsun, tebrikler.

 5. Engin Engin

  Blogdan nasıl para kazanılırın en güzel örneği bence

  Emeğinize sağlık.

  Webrazzi Tv yi youtube zırt pırt kapatılmasa apileri üzerinden yapılırdı on numara olurdu.

 6. Ertuğrul Güneş Ertuğrul Güneş

  siz webrazzi'ye, en popüler Türkçe Web 2.0 blogu dediniz ama ben bu siteye blog sıfatından daha fazlasını yakıştırıyorum.

  bence webrazzi, web 2.0'a dair aktüel haberler ve subjektif yorumlar yayınlayan, mini bir portal. Zaten forum ve kariyer sayfalarının ve bahsettiğiniz webrazzi tv denen servislerin olması da bunu gösteriyor.

  hergün urağmayı ihmal etmediğim, ve yazıları zevkle okuduğum, çok başarılı bir site.

  tebrik ederim.