LinkedIn'de 'Web 2.0 Turkey' grubu

LinkedIn'i biliyorsunuzdur. Dünyanın en popüler iş sosyal ağlarından biridir. LinkedIn geçtiğimiz haftalarda sistemine grup özelliğini ekledi. Benim günlük olarak kullandığım sayılı servislerden olan LinkedIn'in bu özelliğini, gerçekten profesyonel global kullanıcı kitlesini de düşünerek aktif olarak kullanmaya karar verdim.

Türkiye'de internet alanında çalışan değerli şirket, girişimci ve yatırımcıların olduğunu ve global pazarlardan Türkiye internet pazarına olan ilginin büyüdüğünü göz önüne alarak "Web 2.0 Turkey" isimli bir grup oluşturdum.

Amaç global yatırımcı ve girişimcilerle Türkiye internet pazarının profesyonellerini buluşturabilmek ve elbette ülkemizin profesyonelleri arasında bir köprü oluşturabilmek. Amacın net olarak anlaşılması benim açımdan çok önemli. Grubun üyeleri arasında değer yaratacak bağlar kurmak ve yabancı ilgililerin ihtiyaçlarına çözüm bulmak ana amaç olacaktır.

"Web 2.0 Turkey" grubunun üyelerinin kabulü konusunda da son derece seçici olacağımızı bilmenizi isterim. Bu sebeple gruba katılmak için başvuru yapan kişilerin LinkedIn profillerinin kapsamının çok önemli olacağını bildirmek isterim.

İlgilenen Webrazzi okuyucuları bu linke tıklayarak gruba başvuru yapabilirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.