EkleBunu.com Nokta tarafından satın alındı!

EkleBunu.com Nokta tarafından satın alındı!

Link paylaşım servisi EkleBunu.com Nokta İnternet Teknolojileri tarafından satın alındı.

Dünyada bu alandaki popüler servis AddThis.com'un Türkçe uyarlaması olan EkleBunu.com özellikle bloglar arasında popüler olmuş ve hem global hem de lokal birçok sosyal içerikli servis üzerinden link paylaşımına olanak tanıması sebebiyle ülkemizde AddThis.com'dan daha fazla ilgi görmüştü.

EkleBunu.com hakkında zamanında bir inceleme yazısı yazmıştım. Servis detaylarını merak ediyorsanız ilgili yazıma buradan ulaşabilirsiniz.

Nokta'nın yapmış olduğu bu satın almayı Türkiye'de kullanıcılar tarafından yaratılan içeriğin büyük bölümüne sahip olmaları açısından yerinde buluyorum. Blogcu.com, İzlesene.com, Negatif.com, FotoKritik.com gibi kullanıcı tarafından oluşturulan içerik ile beslenen servisleri düşündüğümüzde bu servislerin EkleBunu.com ile desteklenmesi değerli geri dönüşler sağlayacaktır inancındayım.

EkleBunu.com'un servis olarak yaratacağı istatistik değerini de elbette göz önüne almak gerekiyor. Nokta'nın bu sayede ülkemizde ve dünyada hangi sosyal paylaşım platformlarının ilgi gördüğünü analiz etmesi çok zor olmayacaktır.

Her iki tarafa da satın alma sonucunun hayırlı olmasını dilerim ve bu tür Web 2.0 araçlarının ülkemizde kullanımının yaygınlaşmasının tüm web girişim ve yatırımcıları için değerli olacağını hatırlatmak isterim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.