Emre Sokullu Webrazzi'de!
Genel

Emre Sokullu Webrazzi'de!

Türkiye'de olduğu kadar dünyada da Web 2.0 ile ilgili kişilerin yakından tanıdığı Emre Sokullu artık yazıları ile Webrazzi'de olacak.

Grou.ps isimli Silikon Vadisi merkezli web girişimi, ReadWriteWeb.com'daki editörlüğü, Hakia'daki görevi ve geçtiğimiz haftalarda ülkemizdeki ilk BarCamp organizasyonu ile Web 2.0 ve internete olan katkıları fazlasıyla büyük olan Emre Sokullu'ya artık benimle birlikte Webrazzi'de olacağı için teşekkür ediyor ve hoşgeldin diyorum.

Emre'nin Webrazzi ile birlikte Buram Buram Silikon Vadisi ve kişisel blogundaki yazılarına da devam edeceğini bildirmek isterim.

Webrazzi'ye hoşgeldin Emre...!

Yorumlar (11)
 1. Emre Beyi o güzel etkinliği ile tanımıştık, webrazzide yazıcak olması mutluluk verici. Başarılar.

 2. İsmail Akyldz İsmail Akyldz

  Tebrikler ve başarılar,güzel bir haber.

 3. Sinan Ata Sinan Ata

  Güzel hareket. Tebrikler.

 4. Mustafa Can Sarıca Mustafa Can Sarıca

  Çok güzel bir haber. Özellikle Arda Bey'i bu işbirlikçi ve yerli internetin gelişimine yönelik tavrından dolayı tebrik ediyorum. İlham verici yazılarınızın artarak devam etmesi dileğiyle.

 5. Harika haber, tebrikler, teşekkürler...

 6. İdris Cin İdris Cin

  Merhabalar,

  Diğer blog ve platformlardaki yazılarını ilgiyle takip ettiğim sevgili Emre Sokullu kesinlikle Webrazzi'ye güç katacaktır.

  Bilişim sektöründeki devlerin ev sahibi ve sektörün merkezi olan Amerika'daki (Silikon Vadisindeki) en yeni, en flash gelişmeleri sıcağı sıcağına, doğru analiz ve tespitlerle sevgili Emre Sokullu'nun kalemiyle Webrazzi'den okumaya devam edeceğiz sanırım.

  Hayırlı uğurlu olsun sevgili Emre Sokullu, bu güzel haber için de teşekkürler Arda Bey.

  Yeni yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum,

  Sevgi ve Saygılarımla.

 7. Atakan E. Atakan E.

  Sevgili Arda ve Sevgili Emre,

  Attığınız bu adım için her ikinizi de tebrik ediyorum.

  Webrazzi gibi sitelerin büyümesi, benzer konsepte (Türkçe) dikey sitelerin daha da artması sektörümüzün bilinirliği, bilgi birikiminin artması ve bilginin paylaşılması için çok önemli idi. Arda'nin başlattığı webrazzi'ye Emre'nin de yazıları ile katılımı bu ivmeyi artıracaktır diye düşünüyorum.

  Başarılar dilerim.

  Saygılarımla

 8. Murat Buyurgan Murat Buyurgan

  Güzel bir haber...

 9. Volkan Karakuş Volkan Karakuş

  Birlikten kuvvet doğar, günün güzel haberleri arasında yerini aldı efendim. Başarılar diliyorum Arda Bey'e ve Emre Bey'e. (Yeni Makalelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz)

 10. Heyecan verici bir gelişme, Arda Bey'in sektörün nabzını tutan yazılarının yanında Emre Bey'in sektöre bakışını görmek gerçekten güzel olacak ;)

 11. Güzel bir yazı, eminim webrazzi bu transfer ile daha da başarılı olacaktır.