RSS'leri FeedBlendr ile birleştir

FeedBlendr.comBirden çok RSS kaynağını tek bir RSS'de birleştirmek için çok başarılı bir uygulama FeedBlendr.

RSS olarak oluşturmak istediğiniz kaynakları ekliyorsunuz hatta dilerseniz OPML olarak da tüm RSS'lerinizi bir seferde göndermeniz mümkün.

Bu işlemden sonra FeedBlendr size özel bir link oluşturuyor ve sadece RSS olarak değil, Atom formatında da ayrı bir kaynak sunuyor.

FeedBlendr'ı başarılı bulmamın bir diğer sebebi de RSS ve Atom gibi kaynaklar oluşturmasının yanında web ve mobil cihazlar üzerinden içeriği takip edebilmenizi sağlayan ek linkler de sunuyor olması. Yani, girmiş olduğunuz RSS'leri herhangi bir RSS okuyucusuna sahip olmadan cep telefonunuzdan kontrol edebiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken sistemin oluşturduğu linki cep telefonunuzda internet adres çubuğunuza yazmanız.

FeedBlendr.com

Tüm bunların yanında, FeedBlendr girmiş olduğunuz RSS'lerden oluşan bir OPML de yaratabiliyor.

Değerli bulduğum son bir özellik ise, birçok siteden sahip olduğunuz içerikleri kapsayan yeni kaynağınızı web sitenizden birkaç satır kod ekleyerek yayınlayabiliyor olmanız. Elbette bu kodları da yine FeedBlendr sağlıyor.

Birçok internet kullanıcısının işine yarayacağını düşündüğüm FeedBlendr ile aynı konulara odaklı içerikleri biraraya toplamak oldukça kolay olacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.