WOMM konferansı çekiliş sonucu
Genel

WOMM konferansı çekiliş sonucu

6 Mart 2007'de MediaCat tarafından düzenlenecek olan WOMM Konferansı'na Vikipedi'ye destek olarak gitme hakkını, yapmış olduğum kura çekimi sonunda Ezgi Aydın kazandı.

Çekilişe katılmak için ilgili yazıma yorumlarını yazan arkadaşların isimlerini, kağıtlara yazıp basit bir kura çekimi gerçekleştirdim.

$400 değerindeki WOMM Konferansı'nın Ezgi Aydın'a faydalı bir içerik sağlayacağını tahmin ediyorum. Umarım keyifli zaman geçirirsiniz.

Vikipedi'ye destek yazımın yorumlarında da belirtildiği gibi, elbette ödüllendirmeye endeksli olmamalı. Bu yüzden tüm okuyucularımdan en büyük ricam fırsat buldukça uzman olduğunuz konularda Vikipedi'ye içerik girişi yapmanız, ya da belirli platformlarda özgür ansiklopediden bahsetmenizdir.

Şimdiden tüm destekçilere ve okuyucularıma sonsuz teşekkürler ediyorum.

Ayrıca Ezgi Aydın'a tekrar tebrikler ve desteği için teşekkürler.

Yorumlar (3)
 1. Ezgi Aydın Ezgi Aydın

  Gerçekten çok teşekkür ederim. emin olun faydalı bir içerik sağlıycaktır bana:) bloguma yaptığınız yorumda aşagıdaki adresten benle iletişime geçin demişsiniz fakat adres yok:) ya da ben göremedim. buradan anlatabilirseniz ya da adresi tekrar verseniz? bundan sonraki prosedürü ne olacak? tam olarak ne yapacağım? bileti nereden teslim alacağım? gibi bilgiler...

  tekrar çok sağolun...

 2. Aslında Webrazzi'nin iletişim sayfasının linki olacaktı ama unutmuşum.

  E-Mailinize yapmanız gerekenleri gönderdim.

  Tekrar tebrikler

 3. Ezgi Aydın Ezgi Aydın

  emailinize bilgilerimi gönderdim.