PageFlakes yeni versiyonu ile yayında
Araçlar

PageFlakes yeni versiyonu ile yayında

Kişiselleştirilebilir başlangıç sayfaları arasında en başarılı uygulamalardan birisi olan PageFlakes 2.0 versiyonu ile yayına girdi.

Bir önceki versiyonu ile 2.0 arasındaki en önemli fark, oluşturduğunuz başlangıç sayfalarınızı size özel, paylaşılabilir ya da belirli kişilerle paylaşılabilir yapabilmeniz.

PageFlakes'e yabancı olan Webrazzi okuyucuları için kısa bir bilgi vermem gerekirse.

Takip ettiğiniz blogları, günlük hava durumunu, YouTube videolarını, çeşitli kaynaklardan haberleri, yapılacaklar listenizi, Flickr resimlerinizi de kapsayan birçok modülü ekleyebilecek olmanızın yanında e-mail'lerinizi kontrol edebileceğiniz, favorilerinizi saklayabileceğiniz ve bunlar gibi onlarca bölümü başlangıç sayfanızda konumlandırabileceğiniz bir Web 2.0 uygulaması.

Netvibes'ın baş rakibi olan PageFlakes gerçekleştirdiği son güncelleme ile yarattığı farklılığı, öyle görünüyor ki bir tür komünite yapısında kullanıcılarının ortak ekranlarda çalışmasını sağlayarak güçlendiriyor olacak.

Eğer henüz bu tür servislere yabancı iseniz zaman kaybetmeden Web 2.0'ın gözde uygulamalarından PageFlakes'i denemenizi öneriyorum.

Yorumlar (2)
  1. Erinc Erinc

    Pageflakes'i henuz denemedim ama bir aydir Netvibes'i kullaniyorum. Memnunum.

    Sevgili Arda, vaktin oldugunda bu ikisinin bir karsilastirmasini alabilirsek sahane olur :)

  2. Martin Martin

    I love Pageflakes. Lots of my Turkish friends in Berlin use it too. Good to see that Pageflakes gets some PR in Turkish Blogs ;-)

    Martin