Gaxxi ile web siteniz anında hazır

Gaxxi.comDünyada ve Türkiye’de blogların sayısının her geçen gün artması ve bu alandaki çözümlerin çeşitliliği arasında global rakipleriyle kıyasıya rekabet eden bir içerik yönetim sistemi olan Gaxxi‘den ve firmanın Webrazzi takipçileri için sağladığı özel fırsattan bahsetmek istiyorum.

Biliyorsunuz sektörde kişisel web sitenizi yada blogunuzu yayına almak için tercih edebileceğiniz yerli yada yabancı bir çok ücretli veya ücretsiz servis ve yazılım bulunuyor.

Bu yönde bir servis alacağınızda ücretli olan çözümleri tercih etmek elbette ki firmanın sağladığı ek özellikler, teknik destek imkanı ve garantisine bağlı oluyor.

Gaxxi bu aşamada size sunduğu güçlü özellikleri, geniş disk alanı ve sağladığı güvenilir teknik desteği ile uygun rakamlarını tercih edilir kılıyor.

Sistemin yaratıcılarının sitelerinde servislerini anlattıkları bölümden aldığım bir metin aslında girişimlerine olan güven ve inançlarını ortaya koyuyor.

Gaxxi, 100% özelleştirilebilir ve esnek yapısıyla webde bulabileceğiniz Türk veya yabancı en iyi içerik yönetim yazılımlarından bir tanesi. Bu konuda iddialıyız ve onu sürekli geliştiriyoruz, çünkü bu iş eğlenceli.

2 kardeş tarafından Ankara Üniversitesi‘ndeki öğrencilik dönemlerinde geliştirilmiş olan Gaxxi‘nin yerli bir yazılım ve sektöre renk katan bir girişim olmasının yanında gerçekten de yazıldığı gibi göze çarpan avantajlı özelliklerini de unutmamak gerekiyor.
Çoklu site desteği, fotoğraf albümü, konuk yazar, anket, zamanlanmış gönderimler, yönetici panelinin kullanım kayıtlarının tutuluyor olması, IP engelleme özelliği ve çoklu dil desteği Gaxxi‘nin diğer örneklerinden ayrıldığı özelliklerinin sadece birkaçı.

Gaxxi.com

Firmanın gelişimini sürdürüp sektörde söz sahibi olmak ve global rakipleri ile başa çıkabilmek için yoğun çaba gösterdiği ortada. Bunu dün Buzz isimli bloglarından tanıttıkları Gaxxi Movi ile anlamak mümkün. Gaxxi Movi, Gaxxi‘nin bilgisayarınıza indirip kendi sunucunuza kurabileceğiniz versiyonu. Henüz çalışmaları süren sistemin önümüzdeki aylarda Gaxxi üzerinden dağıtımına başlanacağı söyleniyor.
Gelelim Webrazzi takipçileri için Gaxxi‘nin özel fırsatına.

Bu yazıyı okuyan ve yazı içinde bahsettiğim Gaxxi‘nin önemli özelliklerinden 3 tanesini iletişim formumuz vasıtasıyla bana gönderen birinci (1.), onuncu (10.) ve yirminci (20.) kişiye Gaxxi‘nin Aylık 4,90 YTL olan 250 MB disk alanı ve 3 GB aylık bant genişliği ile gelen Paket 1‘i tam 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlanacak.

Hediye olarak sahip olacağınız 1 yıllık Paket 1 özelliklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Tüm paketleri kıyaslamak için de bu linki tıklayabilirsiniz.

Gaxxi‘ye Webrazzi takipçilerine bu fırsatı tanıdığı için teşekkür ediyor ve fark yaratarak elde edecekleri başarılarının sürekliliğini diliyorum.

Yorumlar (18)

 1. Gaxxi gelecek vaad ediyor kendilerini tebrik ediyorum.

  Cevapla
 2. Necati Çavdar |

  Gaxxi’yi
  Ankara Üniversitesinde okurken iki kardeş kurmuş
  %100 özelleştirilebilyormuş
  Çoklu site desteği, fotoğraf albümü, konuk yazar, anket, zamanlanmış gönderimlere sahip miş

  Cevapla
 3. Gaxxi önemli üçs özellik:

  1: 100% esnek yapı
  2: teknik destek
  3: Gaxxi Movi… 🙂

  Cevapla
 4. geniş disk alanı ve sağladığı güvenilir teknik desteği,bence en önemlisi çoklu site destegi

  Cevapla
 5. Sadece 3 özelliği yazmak diğer özelliklere büyük haksızlık olur. Çünkü tüm özellikleri ile gerçek anlamda nefis bir site. Çok iyi düşünülmüş ve bence tam profesyonel. Bir kez daha kutlarım…

  Cevapla
 6. 1.Teknik destek
  2.Çok farklı özelliklere sahip bir site desteği
  3.Gaxxi Movi

  ve bunun dışında bir çok dikkat çekici özellik süper…………………………………..

  Cevapla
 7. Oyhan Hasan BILDIRKİ |

  1. Gaxxi, yüzde yüz yerli bir işletim sistemi, özelleştirilebilir bir sistem.
  2. Çoklu dil desteğine sahip.
  3. Ankara Üniversitesi’nde okudukları yıllarda iki kardeşin geliştirdiği bir sistem…
  Gaxxi daha önce ücretsiz olarak 30 gün kullanmıştım. Harikaydı..
  Teşekkürler.

  Cevapla
 8. 1. Yüzde yüz esnek yapı.
  2. Çoklu dil desteği.
  3. Gaxxi Movi.

  Cevapla
 9. 1. Gaxxi Movi
  2. Teknik Destek
  3. Ankara Üniversitesi’nde okudukları yıllarda iki kardeşin geliştirdiği bir sistem…
  Gaxxi daha önce ücretsiz olarak 30 gün kullanmıştım. Harikaydı..
  Teşekkürler.

  Cevapla
 10. 1. Çok farklı özelliklere sahip bir site desteği veriyor.
  2. Yüzde yüz yerli bir işletim sistemi.
  3. Ankara Üniversitesi’nde okudukları yıllarda iki kardeşin geliştirdiği bir sistem…
  Teşekkürler.

  Cevapla
 11. Ben de arkadaşların dediklerine katılmakla birlikte bir şey eklemek istiyorum Gaxxi ile ilgili.

  Gaxxi’nin İngilizce çevirileri yapma vesilesiyle tanışmıştım, Umut-Şafak kardeşler ve Çakıl ile. Şu ana kadar onlarla görüştüğüm ve gördüğüm kadarıyla şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Gaxxi’yi başarılı yapan geliştiricilerinin Gaxxi’yi eğlenerek, onu çok severek geliştirmeleri ve yaptıkları işi ciddiye alarak kendilerine ve ortaya çıkardıkları ürüne güvenmeleri diyebilirim.

  Şu an başarılı olduklarını düşünüyorum, ve bundan sonra daha da başarılı olacaklarına inanıyorum. 😀

  Cevapla
 12. Çoklu site desteği, fotoğraf albümü, konuk yazar

  Cevapla
 13. eskisi gibi teknik destek yok ve sürekli çıkan sorunlar giderilemiyor 🙁

  Kullanıcı sayısı artınca altından kalkılamadı maalesef

  Cevapla
 14. Evet Gaxxi son 24 saattir down ve sisteme güvenen birçok kişi şu an ortada kalmış durumda. Ücret ödeyerek sistem sahibi olan pekçok müşterisi şu an mağdur durumda.

  Sistemlerde problem olmaz mı olur tabi. Ama en azından bu durumun izahının müşterilere yapılarak saygı gösterilebilirdi.

  Cevapla
 15. Gerçekten bu güzel hizmet için kutluyoruz arkadaşlarımızı

  Cevapla
 16. Haydar Değirmenci |

  Bu hala geçerli mi?

  Cevapla

Bir Cevap Yazın