Gaxxi ile web siteniz anında hazır

Dünyada ve Türkiye'de blogların sayısının her geçen gün artması ve bu alandaki çözümlerin çeşitliliği arasında global rakipleriyle kıyasıya rekabet eden bir içerik yönetim sistemi olan Gaxxi'den ve firmanın Webrazzi takipçileri için sağladığı özel fırsattan bahsetmek istiyorum.

Biliyorsunuz sektörde kişisel web sitenizi yada blogunuzu yayına almak için tercih edebileceğiniz yerli yada yabancı bir çok ücretli veya ücretsiz servis ve yazılım bulunuyor.

Bu yönde bir servis alacağınızda ücretli olan çözümleri tercih etmek elbette ki firmanın sağladığı ek özellikler, teknik destek imkanı ve garantisine bağlı oluyor.

Gaxxi bu aşamada size sunduğu güçlü özellikleri, geniş disk alanı ve sağladığı güvenilir teknik desteği ile uygun rakamlarını tercih edilir kılıyor.

Sistemin yaratıcılarının sitelerinde servislerini anlattıkları bölümden aldığım bir metin aslında girişimlerine olan güven ve inançlarını ortaya koyuyor.

Gaxxi, 100% özelleştirilebilir ve esnek yapısıyla webde bulabileceğiniz Türk veya yabancı en iyi içerik yönetim yazılımlarından bir tanesi. Bu konuda iddialıyız ve onu sürekli geliştiriyoruz, çünkü bu iş eğlenceli.

2 kardeş tarafından Ankara Üniversitesi'ndeki öğrencilik dönemlerinde geliştirilmiş olan Gaxxi'nin yerli bir yazılım ve sektöre renk katan bir girişim olmasının yanında gerçekten de yazıldığı gibi göze çarpan avantajlı özelliklerini de unutmamak gerekiyor. Çoklu site desteği, fotoğraf albümü, konuk yazar, anket, zamanlanmış gönderimler, yönetici panelinin kullanım kayıtlarının tutuluyor olması, IP engelleme özelliği ve çoklu dil desteği Gaxxi'nin diğer örneklerinden ayrıldığı özelliklerinin sadece birkaçı.

Gaxxi.com

Firmanın gelişimini sürdürüp sektörde söz sahibi olmak ve global rakipleri ile başa çıkabilmek için yoğun çaba gösterdiği ortada. Bunu dün Buzz isimli bloglarından tanıttıkları Gaxxi Movi ile anlamak mümkün. Gaxxi Movi, Gaxxi'nin bilgisayarınıza indirip kendi sunucunuza kurabileceğiniz versiyonu. Henüz çalışmaları süren sistemin önümüzdeki aylarda Gaxxi üzerinden dağıtımına başlanacağı söyleniyor. Gelelim Webrazzi takipçileri için Gaxxi'nin özel fırsatına.

Bu yazıyı okuyan ve yazı içinde bahsettiğim Gaxxi'nin önemli özelliklerinden 3 tanesini iletişim formumuz vasıtasıyla bana gönderen birinci (1.), onuncu (10.) ve yirminci (20.) kişiye Gaxxi'nin Aylık 4,90 YTL olan 250 MB disk alanı ve 3 GB aylık bant genişliği ile gelen Paket 1'i tam 1 yıl boyunca ücretsiz olarak sağlanacak.

Hediye olarak sahip olacağınız 1 yıllık Paket 1 özelliklerine bu linkten ulaşabilirsiniz. Tüm paketleri kıyaslamak için de bu linki tıklayabilirsiniz.

Gaxxi'ye Webrazzi takipçilerine bu fırsatı tanıdığı için teşekkür ediyor ve fark yaratarak elde edecekleri başarılarının sürekliliğini diliyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.