Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine tekrar zam yaptı: En pahalı abonelik seçeneği 300 TL oldu

Yeni zam ile birlikte Netflix Türkiye'nin en uygun abonelik seçeneğinin aylık ücreti 149,99 TL oldu
Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine tekrar zam yaptı: En pahalı abonelik seçeneği 300 TL oldu

Netflix Türkiye'nin üyelik ücretlerine zam yaptığını ve en pahalı abonelik seçeneğinin 230 TL olduğunu geçtiğimiz Ocak ayında sizlere aktarmıştık. Netflix Türkiye, aradan geçen yaklaşık 6 ayın ardından abonelik ücretlerine tekrar zam yaptığını duyurdu

Kısacası yeni yıla zam ile başlayan Netflix Türkiye, yılın ikinci yarısına da yeni bir zam ile giriş yapmış oldu. Yeni zam ile birlikte Netflix Türkiye'nin en uygun abonelik seçeneğinin aylık ücreti 149,99 TL oldu. Hatırlatmak gerekirse Ocak ayında gerçekleşen zam ile birlikte Netflix'in en uygun fiyatlı planı olan Temel Plan'ın ücreti 119,99 TL olarak belirlenmişti.

1080p çözünürlük ve aynı anda 2 cihazda Netflix'i kullanmanıza olanak sağlayan Standart Plan'ın ücreti ise yeni zam ile birlikte aylık 229,99 TL oldu. Standart Plan'ın aylık ücreti ise zam öncesinde 176,99 TL'ydi.

Gelelim Netflix'in en pahalı abonelik seçeneği konumunda yer alan Özel Plan'a. Gerçekleşen zam ile birlikte aynı anda 4 cihazdan ve Ultra HD kalitesinde Netflix içeriklerini izlemenize olanak sağlayan Özel Plan abonelik seçeneğinin ücreti 299,99 TL'ye ulaştı.

Hatırlatmak gerekirse Özel Plan abonelik seçeneğinin ücreti zam öncesinde 229,99 TL'ydi. Özel Plan için 6 ay içinde yüzde 30 oranında bir zam yapıldığını söyleyebiliriz. Geçtiğimiz Ocak ayında gerçekleşen zamda Özel Plan için sadece yüzde 15 oranında zam yapılmıştı. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.