Uzaktan sağlık hizmeti veren HarmonyCares, 200 milyon dolar yatırım aldı

HarmonyCares'in 200 milyon dolarlık yatırım turu; General Catalyst, McKesson Ventures ve adı açıklanmayan bir sigorta şirketinin ortak liderliğinde gerçekleşti.
Uzaktan sağlık hizmeti veren HarmonyCares, 200 milyon dolar yatırım aldı

Uzaktan sağlık hizmeti veren HarmonyCares, 200 milyon dolar yatırım aldı. Şirketin 200 milyon dolarlık yatırım turu; General Catalyst, McKesson Ventures ve adı açıklanmayan bir sigorta şirketinin ortak liderliğinde gerçekleşti. ABD merkezli şirketin yatırım turunda K2 HealthVentures, Rubicon Founders, Valtruis, HLM Capital ve Oak HC/FT de yer aldı. 

HarmonyCares, yeni gelen yatırımı verdiği hizmeti daha fazla bölgeye yaymak, yeni teknolojiler geliştirmek ve hasta memnuniyetini artırmak için kullanacağını açıkladı.

1993 yılında Mark Mitchell tarafından kurulan HarmonyCares, karmaşık sağlık ihtiyaçları olan kişilerin evlerinde birinci basamak sağlık hizmeti almalarını sağlıyor. Şirket, temelde entegre bir bakım modeli kullanarak hastaların tüm sağlık ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlıyor. Bu hizmetler arasında doktor muayeneleri, teşhis, ilaç tedavisi, hastalık yönetimi ve sağlık eğitimi yer alıyor. Hemşireler, fizyoterapistler ve diğer sağlık uzmanları tarafından sağlanan tıbbi bakım hizmeti, ilaç tedavisi, yara bakımı, ağrı yönetimi ve rehabilitasyon gibi özel ihtiyaçları da karşılıyor.

HarmonyCares, X-ray, CT tarama, MRI, kan testleri ve diğer laboratuvar testleri gibi tanısal testler ve görüntüleme hizmetleri de sunuyor. Bu hizmetler teşhis ve tedavi planlaması için kullanılıyor.

Ayrıca yaşamının son dönemlerindeki hastalara saygılı ve rahatlatıcı bir bakım sunmayı da hedefleyen HarmonyCares, ağrı ve semptom yönetimi, duygusal destek ve aile danışmanlığı gibi hizmetlere de sahip durumda.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.