Elektrikli scooter kiralama şirketi BinBin, halka arz başvurusu gerçekleştirdi

1000 Yatırımlar Holding tarafından KAP'a yapılan açıklamaya göre Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu'na halka arz başvurusunda bulundu.
Elektrikli scooter kiralama şirketi BinBin, halka arz başvurusu gerçekleştirdi

BinBin'in çatı şirketi olan 1000 Yatırımlar Holding'in halka arz gerçekleştirdiğini geçtiğimiz aylarda sizlere aktarmıştık. 2020 yılında karşımıza çıkan elektrikli scooter kiralama girişimi BinBin de, çatı şirketinin ardından halka arz gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

1000 Yatırımlar Holding tarafından KAP'a yapılan açıklamaya göre Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu'na halka arz başvurusunda bulundu. 1000 Yatırımlar Holding tarafından yapılan açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Yatırımlarımızdan Bin Ulaşım ve Akıllı Şehir Teknolojileri Anonim Şirketi, Sermaye Piyasası Kurulu'na halka arz başvurusunda bulunmuştur. Süreç hakkındaki gelişmeler KAP'ta ayrıca duyurulacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız. 

Saygılarımızla. 

İlk etapta İstanbul Havalimanı ve üniversite kampüsleri için kullanıma sunulan BinBin, geçtiğimiz 4 yıl içinde oldukça hızlı bir şekilde büyüdü. Sadece İstanbul ve Türkiye ile sınırlı kalmayan BinBin, yurt dışına da açıldı.

BinBin'in geçtiğimiz günlerde Arnavutluk'un başkenti Tiran’da hizmet vermeye başlayacağını duyurduğunu da ekleyelim. Arnavutluk, BinBin’in hizmet bölgelerine eklediği 5. ülke olacak. BinBin'in hizmet verdiği diğer ülkeler arasında ise Bulgaristan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Makedonya yer alıyor.

BinBin'in yanı sıra Taksim, GO Sharing, Q Charge ve Algoritma gibi markalara da sahip olan 1000 Yatırımlar Holding'in nispeten başarılı bir halka arz gerçekleştirdiğini söyleyebiliriz. BinBin'in halka arz çalışmaları ile ilgili gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.