Webrazzi Summit 2024’te bizi neler bekliyor?

Webrazzi Summit 2024'te yapay zeka, halka arz (IPO), dijital medya ve teknoloji yatırımları gibi günümüzün en önemli ve dinamik alanlarını ele alacağız.
Webrazzi Summit 2024’te bizi neler bekliyor?

Türkiye'nin lider girişimcilik ve teknoloji konferansı Webrazzi Summit 2024, 23 Ekim'de, Wyndham Grand Istanbul Levent'te gerçekleşecek. Geçtiğimiz haftalarda ilk tur konuşmacılarını açıkladığımız konferansımızda e-ticaretten fintech'e, dijital pazarlamadan yapay zekaya, halka arzlardan sürdürülebilirliğe kadar geniş bir yelpazede 2024'ün öne çıkanlarını ve 2025'in gündemini konuşacağız.

Webrazzi Summit 2024 deneyimi

Webrazzi konferanslarına bugüne kadar en az bir kere katılmış olanlar, kendilerini nasıl bir deneyimin karşılayacağını iyi bilecektir. Ancak bilmeyenler için, hem genel olarak konferans atmosferine hem de Webrazzi Summit 2024 özelinde bizleri nelerin beklediğine gelin, hep birlikte bakalım.

Öncelikle konferansımızda birden çok sahnede hepsi birbirinden dikkat çekici paneller, sunumlar ve workshop'lar olacak. Sabah saatlerinde başlayan Webrazzi Summit 2024, networking'e imkan sağlayan kahve molaları ve öğle yemeği ile sürecek; fuaye alanında şirketleri ve girişimcileri tanıma fırsatı da katılımcılara sunulacak. Kısacası Webrazzi Summit 2024, tüm katılımcılara önemli avantajlar sağlayacak.

Startup Lounge

Tüm bunların yanı sıra girişimciler için önemli bir fırsat olarak nitelendirebileceğimiz Startup Lounge da Webrazzi Summit 2024'ün bir parçası olacak. Gelecek vadeden 40 girişimin yer alacağı Startup Lounge alanında yenilikçi fikirleri ve iş modelleriyle dikkat çeken girişimler, katılımcılarla buluşacak ve potansiyel yatırımcılarla tanışma fırsatı bulacak. Startup Lounge, dijital dünyanın geleceğini şekillendiren girişimlere destek verirken onları daha geniş bir kitleyle de buluşturacak. 

Webrazzi Summit 2024'te her sene birbirinden değerli konuşmacıları ağırlıyoruz. Hepsi alanında uzman olan isimlerden oluşan konuşmacı portföyümüzde bu sene globalden birçok isim de yer alacak. Manna kurucusu ve CEO'su Bobby Healy, Blue Lake VC kurucularından Lyubov Guk ve TechCrunch editörü Mike Butcher gibi isimlere kısa zamanda yeni kişiler de eklenecek. 

Webrazzi Summit 2024 gündeminde neler var?

Gelelim Webrazzi Summit 2024'te, gündemimizde yer alacak konulara...

Konferansımızda yapay zeka, halka arz (IPO), dijital medya ve teknoloji yatırımları gibi günümüzün en önemli ve dinamik alanlarını ele alacağız. Sektörün önde gelen isimleri ve uluslararası konuşmacılarla birlikte, yapay zekanın iş dünyasında ve günlük yaşamda yarattığı dönüşümleri derinlemesine inceleyeceğiz. Yapay zeka teknolojilerinin finans, perakende ve ulaşım gibi sektörlerdeki uygulamaları ve bu teknolojilerin getirdiği yenilikçi çözümler hakkında bilgi paylaşımında bulunacağız. 

Konferansımızda IPO'nun şirketler için neden kritik bir adım olduğu ve başarılı bir halka arz için gereken stratejiler üzerine de konuşacağız. Farklı sektörlerden örnekler üzerinden, IPO süreçlerinin şirketlerin finansal performansı ve piyasa konumlanması üzerindeki etkilerini değerlendireceğiz. Uzman konuşmacılar, IPO'nun yatırımcılar için sunduğu fırsatlar ve riskler hakkında da değerli bilgiler sunacak.

Dijital medya yatırımları ve teknoloji yatırımları da konferansımızda geniş bir yer bulacak. Bu oturumlarda, dijital medya yatırımlarının tüketici davranışlarını nasıl değiştirdiği ve medya sektöründeki yenilikçi iş modellerini nasıl şekillendirdiği üzerine konuşacağız. Aynı zamanda, bilgi teknolojileri, yazılım, donanım ve telekomünikasyon gibi alanlara yapılan teknoloji yatırımlarının, ekonomik büyüme ve dijital dönüşüm üzerindeki etkilerini inceleyeceğiz. 

Erken kayıt indirimlerini kaçırmayın!

Webrazzi Summit 2024'e katılmak ve bu eşsiz deneyimi bizimle birlikte yaşamak için erken kayıt indirimlerinden yararlanarak şimdiden yerinizi ayırtın!

23 Ekim'de görüşmek üzere!

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Türkiye İş Bankası

Platin Sponsorlar

Papara  Turkcell

Altın Sponsorlar

Datadog  Paribu

Yandex

Gümüş Sponsor

Inveo Ventures

Kahve Arası Sponsoru

Mobven

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.