Yapay zeka destekli otomatik iş akışları sunan araç: Agentcrew

AgentCrew'un web sitesine gittiğinizde iş hayatı, eğitim, ik, hukuk, pazarlama ve satış alanlarına yönelik iş akışları sizi karşılıyor.
Yapay zeka destekli otomatik iş akışları sunan araç: Agentcrew

AgentCrew, işinizdeki farklı görevlere yönelik otomasyon odaklı yapay zeka iş akışları seti sunuyor. AgentCrew'un web sitesine gittiğinizde iş hayatı, eğitim, ik, hukuk, pazarlama ve satış alanlarına yönelik iş akışları sizi karşılıyor.

Sitede yer alan iş akışları arasında LinkedIn içerik üretimi, marka stratejisi üretimi, iş fikri analisti, yatırımcı sunumu üretimi ve araştırma makalesini ders içeriğine dönüştürme gibi seçenekler yer alıyor. Ayrıca iş hayatına yeni giriş yapan üniversite öğrencileri için de ön yazı oluşturma ya da CV tabanlı iş görüşmesi soru formu oluşturma araçları da bulunmakta. Web sitesinde toplamda yapay zeka destekli 33 iş akışı sunulduğunu belirtelim. 

Sunulan akışlardan ihtiyacınız olan birine tıkladığınızda akışın nasıl çalışacağına dair açıklamayı görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra akışın çalışabilmesi için gereken bilgileri de belirtilen forma yazmanız gerekmekte. Bu adımın ardından hemen iş akışı hemen harekete geçiyor ve istediğiniz sonuç için çalışmaya başlıyor. Aracın oluşturduğu çıktıları bilgilendirme ekranında görmeniz mümkün. 

AgentCrew'un yapay zeka destekli aracılar (agent) sağlayan Mindpal'ın bir ürünü olduğunu belirtmekte fayda var. Dolayısıyla AgentCrew üzerinde çalıştırdığınız her ik akışı otomasyonunu Mindpal platformunda da yönetebiliyorsunuz.

AgentCrew'a kaydolduğunuz takdirde ürün size 10 kredi tanımlıyor. Görevler ise zorluklarına göre çeşitli krediler karşılığında otomatize edilebiliyor. Örneğin, podcast konuk araştırması süreci 4 kredi iken, marka stratejisi üretimi 7 krediye karşılık geliyor. Bunların tek seferlik üretimler olduğunu da belirtmekte fayda var. 10 kredi yaklaşık 5 dolara denk geliyor, 100 krediye kadar satın alabiliyorsunuz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.