Yapay zeka destekli eğitim videoları hazırlayan uzantı: Wizardshot

Wizardshot, ekranınızı kaydederek otomatik olarak eğitim videoları oluşturuyor.
Yapay zeka destekli eğitim videoları hazırlayan uzantı: Wizardshot

Yapay zeka destekli chrome uzantısı Wizardshot, ekranınızı kaydederek otomatik olarak eğitim videoları oluşturuyor. Eklenti ne yaptığınızı anlayarak, ekran görüntülerini alıyor ve hepsini adım adım talimatlar içeren basit bir rehbere dönüştürüyor.

Wizardshot'ın web uygulaması da mevcut. Hazırlanan rehberlere Wizardshot'ın web sitesi üzerinden erişebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra PDF veya DOC formatında dışa aktarmanız mümkün. Aynı şekilde rehberleri bir bilgi tabanına yerleştirebileceğinizi de belirtelim. 

Wizardshot'ı kullanırken seçtiğiniz bilgileri bulanıklaştırabilirsiniz. Bununla beraber görünürlük konusunda herkese açık ya da gizli ayarlarını tercih ederek eğitimlerin kimler tarafından erişebileceğini yönetebilirsiniz.

Üretilen videoları içeriklerinize yerleştirebilirken, bir görevde izlenilen adımları GIF formatında içeriklere dönüştürebilirsiniz. Wizardshot ile oluşturduğunuz eğitim videolarının başlığı yapay zeka desteğiyle belirleniyor. Bilgi tabanında yapay zeka destekli arama seçeneği de sunulmakta. 

Wizardshot, Helpjuice ekibi tarafından hayata geçirildi. 40 kişilik bir ekiple faaliyetlerini sürdüren Helpjuice, bilgileri bir bilgi tabanında toplamanıza, oluşturmanıza ve saklamanıza imkan tanıyor. 2011 yılında kurulan Helpjuice, 7 binden fazla müşteriye ve 1 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor. 

Şirket, Wizardshot ile oluşturulan eğitimler paylaşıldıkça, tamamlanma oranını bile takip edeceğini belirtiyor. Buna ek olarak insanların sürecin hangi bölümlerinde takıldıklarına dair ayrıntılı bir görünüm sağlanacağı da ifade ediliyor. Wizardshot, tüm kullanıcılara tamamen ücretsiz bir şekilde sunulmakta. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.