Pazarama'dan satıcıların finansal hizmetlere erişimini kolaylaştıran ürün: DijiKolay

DijiKolay Finansman ürünü ile işletmeler, Pazarama Satıcı panelinden ayrılmadan ihtiyaç duydukları anda kendilerine özel olarak sunulan kredi imkanlarından yararlanabiliyor.
Pazarama'dan satıcıların finansal hizmetlere erişimini kolaylaştıran ürün: DijiKolay

Türkiye İş Bankası iştiraki alışveriş platformu Pazarama'yı ilk olarak 2021 yılında sizlerle paylaşmıştık. Pazarama, yeni tedarikçi paneli ile finansal çözümlere odaklanıyor. Platform, Türkiye İş Bankası’nın gömülü bankacılık alanındaki DijiKolay isimli ürününü satıcı paneli içerisine entegre etti. Böylece DijiKolay, platformdaki satıcıların kullanımına açıldı. 

DijiKolay Finansman ürünü ile işletmeler, Pazarama Satıcı panelinden ayrılmadan ihtiyaç duydukları anda kendilerine özel olarak sunulan kredi imkanlarından yararlanabiliyor. Satıcıların başvuruları ise gelişmiş bir karar motoru tarafından değerlendiriliyor. Paylaşılan bilgilere göre; başvurular saniyeler içerisinde sonuçlandırılırken, satıcılar zaman kaybetmeden finansmana ulaşabiliyor. 

DijiKolay içerisinde yer alan hesaplama aracı, Pazarama satıcılarının talep ettikleri krediye ilişkin faiz oranı, taksit tutarı, masraflar ve sigorta primi gibi diğer koşulları açık ve net bir şekilde görüntülemesini sağlıyor. 

Pazarama platformuna, Pazarama.com, Maximum Mobil ve Pazarama uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor. Kullanıcılar, seçkin firmaların ürünlerine ilişkin ödemelerini güvenle ve kolayca tamamlayabiliyor.

Pazarama, ayrıca satıcıları için bir fırsat penceresi açarak satıcıların ürünlerini geniş kitlelere ulaştırmalarına destek oluyor. Online alışveriş, akaryakıt ödemesi, tatil rezervasyonu gibi farklı hizmetleri platformunda birleştiren Pazarama, ödeme anında kullanıcılara indirim, taksit ve puan gibi pek çok kolaylık sunmakta.   

Pazarama Strateji, İnsan Kaynakları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı M. Bülent Kutacun konuyla ilgili açıklamasında, platformdaki iş ortaklarının nakit ve taksitli finansman ihtiyacına hızlı dönüş yapmayı mümkün hale getiren bir çalışmayı hayata geçirdiklerini ifade etti.

Bu yeni gelişmeyle birlikte Pazarama'nın satıcıları merkeze aldığını söyleyebiliriz. Satıcı panelini mobil kullanıma uyumlu hale getiren ve yeni fonksiyonlar ekleyen Pazarama, platformundaki satıcıların ürün, stok ve siparişlerini yönetebilmelerinin yanında bu yeni gelişmeyle birlikte finansal hizmetlere erişebilmelerini de sağladı. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.